Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Otthoni, internetes munka!...

Otthoni, internetes munka! Valós lehet? Véleményeket, tapasztalatokat várok! (a többi a kérdésen belül)

Figyelt kérdés

"Én egy olyan munkát ajánlok Önnek, ami napi néhány óra ráfordítást igényel, és csak egy számítógépre, valamint internet elérésre van szüksége. A munka e-mailek ( riportok) másolásából áll, ezeket az e-maileket kell szétküldeni, igény szerint azok megrendelői számára otthonról."

Mindezért utaljak el 600Ft a megadott számlaszámra vagy címre!

Interneten találtam a hírdetést, kértem tájékoztatót, arra jött ez a levél, persze jóval hosszabban, de a lényege ez volt! Az úri embert megtaláltam iwiw-en, amit címet adott az valós és ő maga is.


Mi a véleményetek?


2009. jún. 2. 07:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csalás! A munka abból áll, hogy ezt a levelet küld el a hirdetésedre jelentkezőknek, és kérj te is pénzt a levélért.
2009. jún. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, a lényeg az, hogy fizess be valamekkora összeget és ismerőseidnek is kínáld ezt a lehetőséget.

Persze lehet van valami tényleges munka is (borítékolás, másolás) de ez csak arra jó, hogy nem mondhassák el róla, hogy piramisjáték (merthogy munka van mögötte).

Közben pedig az, aki kitalálta az gazdagszik meg belőle.


Magyarul átb@szás az egész, ne csináld!

2009. jún. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak ugye az ember helyzete elkeserítő, fél éve semmi munkát nem találok! Már ezen agyalok, de tartok tőle! Találtam egy olyan oldalt ahol cikkeket kell írni, és elvileg azért fizetnek! Erről hallottatok valamit?
2009. jún. 2. 09:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vertek mar at ismerosomet ilyen cikkirasos kamuval... Sajnalom!
2009. jún. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Konkrét dolgokat írjatok légyszi, ha tudtok! Melyik oldalon, hogyan verték át? Talán segíthetünk egymásnak!
2009. jún. 2. 10:31
 6/6 anonim ***** válasza:

A web-mlm az valós,fizet is egy darabig

most már kiszáltam

de tartoznak nekem

Ami tényleg valós és fizet is az a. Sciennet

sok helyen láthatod az emblémájukat,pl coop,gyógyszertár stb én nem vagyok még benne de az egyik ismim igen,neki bejött

2009. jún. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!