Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay. Fizetés. Valaki tud...

Ebay. Fizetés. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Én bolond egyszerre 2 termékre bideltem ebayen! Mindkettőt megnyertem. Az egyiket azonnal kifizettem, a másik eladónak írtam, hogy elálnék a vételtől. Ő mindenáron követeli, hogy fizessek. Persze nincs pénzem sem és szükségem sem még egyre a bizonyos termékből. A kérdésem: le tudják e vonni a számlámról a második termék árát, vagy csak kapok egy rossz feedbacket? Valaki nyugtasson meg! :(

2014. szept. 23. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha írtál az eladónak, hogy elállsz a vásárlástól akkor neki tudomásul kéne vennie, és a második nyertesnek kell írnia, hogy ha érdekli a termék akkor az övé lehet.

Amit tehet veled szemben az hogy rosszat ír rólad.

2014. szept. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted nem tud lehúzni pénzt a számlámról? Mert éppenséggel pénz van rajta, csak nagyon nem erre! :(
2014. szept. 23. 20:55
 3/4 anonim válasza:
Ne aggodj,semmikép nem tud levenni pénzt a számládról..Max egy negativat ad neked,de érdekes akik meg hamis fake termékeket árulnak,őket nem tiltják ki az ebayröl,eleve nincs igazság a földön,miért lennél akkor te igazságos?
2014. szept. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem adhat negativ ertekeles, ha a bid lejarat utan azonnal ertesitetted, hogy targytalan a vasarlas.

Ha egy hetig ulsz rajta es nem fizetsz, akkor igen, de licit lejarat utan kuldesz egy emailt, hogy sorry megse, akkor nem tud mast tenni mint lenyeli a bekat.


Termeszetesen SENKINEK!!!! nincs hozzaferese a penzedhez CSAKIS neked (meg mondjuk annak aki ellopja a jelszavadat). Raadasul a penzed a Paypalon keresztul kerul elkoltesre, az eBayen keresztul ehhez nincs hozzaferes.

2014. szept. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!