Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy cosplayt szeretnék rendeln...

Egy cosplayt szeretnék rendelni aliexpressről, tudnátok segíteni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Most regisztráltam és eddig még nem rendeltem ilyen oldalakról. Ez az a cp amit kinéztem : [link]

Jó visszeajelzései vannak, tehát így megbízható?

És a banki átutalás menete az, hogy megy? Plusszba még kell fizetni az utalásért?

Ha megrendelem az oldal kijelzi a teljes összeget amit fizetni kell?

Eseleg le tudnátok írni ennek az oldanak a rendelési menetét teendőit?

Köszi ^^



2014. aug. 3. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó visszeajelzései vannak, tehát így megbízható? -> Valószínűleg igen.

És a banki átutalás menete az, hogy megy? Plusszba még kell fizetni az utalásért? -> A banki átutalás (Kínába) az egyik legdrágább módszer, amit ki lehet találni. Bankkártyával fizess, az a legtöbb banknál ingyen van.

Ha megrendelem az oldal kijelzi a teljes összeget amit fizetni kell?-> A magyar államnak fizetned kell még 27% ÁFÁT-t, a csomag kézhezvétele előtt. Erről levélben fognak majd tájékoztatni. Továbbá választhatsz gyorspostát is, ami szintén nincs ingyen, de ha ezt választod, akkor az oldal kijelzi ennek az árát. (A magyar ÁFÁT-t viszont nem.)

Aliexpress kezdőknek:

[link]

2014. aug. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Az egyik ismerősöm még azt mondta, hogy csak akkor kell fizetni áfát ha lebukik a vámon. Nála ez egyszer fordult elő. Ez igaz?
2014. aug. 3. 13:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjuk, hogy hányszor bukik meg a vámon. De alapfelállásban kell áfát ÉS vámot is fizetni.

Ha véletlenül átjön anélkül, akkor hurrá, de ne ezzel számolj.

2014. aug. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha sima kínai postával rendeled,akkor átjön úgy a postán,hogy biztosan nem kell vámot fizetned...én telikabatot rendeltem,ami tobbe került és nem fizettem vámot...
2014. aug. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!