Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Online pénzkeresés hogyan?...

Online pénzkeresés hogyan? Milyen oldalakon? (Befektetés nélkül)

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy van ez a gofundme, de ezt nem értem. Ha valaki felteszi, hogy ő ennyi pénzt szeretni erre és erre, akkor küldenek neki pénzt? Próbáltam utánaolvasni ennek magyarul, de sehol nem tudok. Azt olvastam, hogy a kickstarter az Magyarországról nem jó, ezek szerint a gofundme sem?

Olvastam még ilyenről, hogy etoro. Nem tudom, ehhez sok szerencse is kell, az ilyen bizonytalanságokat én nem is szeretem.

Tapasztalatok online pénzkereséssel?

Melyik oldalt ajánlanátok?

Egyáltalán ajánlotok-e valamit, vagy inkább nem, mivel hogy a neten sok az átverés?



2014. szept. 30. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
a mesébe
2014. szept. 30. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%

ha ez működne, senki sem dolgozna, csak otthon várná, hogy dőljön a lé...

az ilyen mind átverés

2014. szept. 30. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 b4r4thg válasza:
0%
Ne higyjünk már el mindent. Ha az ember pénzt akar keresni, azért dolgozni kell..
2014. szept. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

odesk.com freelancer.com

Ezeken lehet online pénzt keresni.

2014. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

A kickstarter, gofundme: ezek az oldalak arra vannak, hogy a jó ötleted megvalósítására már előre pénzt szerezz.

Ehhez elsősorban egy eladható ötlet kell. Van ilyened?


Az természetes, hogy csóringer országokból nem lehet ilyen helyekre regisztrálni, mert itt sokkal több a hazug ember :)


És igen... munka nélkül, hozzáadott érték nélkül sok pénzt kívánni ördögtől való gondolat. Ezt maganak is mondom, mert néha kísértésbe esek.


Ha valamit el akar érni az ember, akkor áldozni kell rá: időt/pénzt. (az idő pénz)

És persze jól át kell gondolni a dolgot, mert lehet, hogy a végén csak tapasztalatot nyersz.

2014. okt. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bálna hetvenkilenc válasza:

Gofoundme..

Egy ismerősöm, $1200 gyüjtött össze rajta, a vállalkozása beindításához. Működik, de ahogy egy elöttem szóló már mondta, csak amerikai bankszámlával, és amerikai posta címmel.

Végül is, ők sokkal szarabbul élnek ott kint,mint mi itt a gödör alján a sárban. Szóval megértem hogy ott valóban lehet a neten gyüjtögetni.

2016. ápr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!