Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül magánnyomozót...

Mennyibe kerül magánnyomozót fogadni egy személy 1-2 napos általános megfigyelésére?

Figyelt kérdés
2014. szept. 30. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Megkérdezni az árakat ingyen van. De nyugodtan számolj 10-20ezres óradíj körül.
2014. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És 6 emberrel.

Elég tanulságos cikk:

[link]

2014. szept. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Agent Skopsko válasza:
Mindig adott ügytől függ, mert minden eset más felkészültséget, eszközt és élőerőt kíván. Aki ugyanolyan óradíjban árazza be egy babakocsitologató unatkozó háziasszony kicsapongása miatt megrendelt megfigyelését, a tömegközlekedő szobabróker utáni kajtatást és egy két kísérővel országszerte vagy határon túl is kocsikázó jogászt az számomra komolytalan.Én majd egy hétig kajtattam egy ügyvéd után, de az egyedi ügy volt és egyszemélyes így összesen 122 rongyot számláztam ki költségekkel együtt úgy, hogy kétszer hagytam el a fővárost.
2014. nov. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!