Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki tud Paypalos témában...

Valaki tud Paypalos témában segíteni?

Figyelt kérdés
Előszór is regisztráltam az ebayre, mert rendelni szerettem volna egy telefontokot. Ez meg is történt, ugye a fizetés paypalel történt, mert úgy látom le is vette a pénzt a rendszer. Kaptam az ebaytől egy visszaigazoló e-mailt amiben nyomon tudom követni a megrendelést. Eddig rendben is van, de itt a view PayPal transactionnál a PayPalt is megtudom figyelni. Ezért beregisztráltam oda is viszont itt nem kaptam meg az emailemre a megerősítő jelszót valamint a biztonsági kérdéseket sem ajánlotta fel. Márpedig ha új jelszót szeretnék akkor azt csak úgy lehet. Gyakorlatilag most nem tudok belépni a PayPalba és idegesít, nem tudom, hogy mit csináljak. Lehet töröltetni kellene az egészet mert úgyse nagyon akartam használni, csak egy vásárlás erejéig de nem tudom, hogyan kellene ezt megtenni valaki remélem tud segíteni. Előre is köszi

2014. okt. 9. 03:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Gulgizz ra ebay hasznalat / paypal hasznalat

elolvasol ugyesen mindent, es ha meg mindig van sotetseg a fejedben, visszajossz ide feltenni specifikus kerdeseket es nagyon szivesen segitunk ravilagitani a dolgokra


az eBayhez kell Paypal is, ugyanis a legtobb elado mar csak a PP fogadja el fizetesi eszkozkent

ha van PP szamlad az nem ker enni, az van es akkor is lesz ha soha tobbet nem hasznalod

viszont akkor is lesz ha esetleg par ev mulva megis hasznalni akarod, vagyis a megszuntetese butasag

viszont a kommentedben nem irtad, hgoy hoztal letre PP szamlat, akkor most hova is akarsz bejelentkezni?

2014. okt. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen regisztráltam a PP-re is. Csak nem tudok belépni, mert amikor kaptam volna a vissza igazoló e-mailben a kódot az nem érkezett meg.(Bár hozzá teszem, hogy próbáltam más emailre is regelni és ott nem volt ilyen rubrika , de ugye ide már nem tudom ugyan azt a bankkártyát beregelni) Ezért próbáltam belépni az általam megadott jelszóval. De nem ment ezért kértem új jelszót, de azt viszont csak biztonsági kérdés ellenében tudok kérni. Mivel el se jutottam addig, hogy megadjam a biztonsági kérdésre a választ ezért most gyakorlatilag van egy PP-regem de nem tudok belépni.



Egyébként a fizetés ebayen megtörtént PP reg nélkül is. Mert a kártyáról levette az adott termék összegét. Csak kíváncsiságból akartam beregelni a PP-re. De ezt elég érdekes lesz megoldani.

2014. okt. 11. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!