Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egyszobás albérletnek mennyi...

Egyszobás albérletnek mennyi lehet a bérleti díja, kislányommal (13hónapos), kilehet jönni rezsivel együtt 35-40ezer ft-ból?

Figyelt kérdés
Mármint a gyedem 70 ezer ft+családi pótlék13 ezer ft,kb 35-40 ezer ft-ot tudnék kifizetni albérletre,lehet ilyet találni Somogy megyében?Előre is köszönöm
2010. jan. 25. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi 27ezerért bérelünk egy 1szobás lakást. És plusz a rezsi, ami jelenleg 40-45(net,kábel,telefon nem beleértve).

Ez Pest megye, kisváros.

2010. jan. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek túl nagy igényeid (net, kábel tv),akkor szerintem ki lehet. A rezsire mindenképpen számolhatsz kb. 15-20 ezret. Ennyi tuti lesz a villany, gáz, víz, közös kts. fele. És szerintem 20 ezerért találsz egy szobát.
2010. jan. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Itt tudsz keresni, én egyet már láttam is neked.


[link]


Legfeljebb valakit keresel magatok mellé.

2010. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!