Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Semmilyen termék nem jön meg...

Semmilyen termék nem jön meg amit ebayről rendelek. A postán ellopják?

Figyelt kérdés

Rengeteg csomagot rendelek ebayről, Szeptemberig semmi baj nem volt, e azután..... Rendeltem E-liquider Izraelből. Ajánlottként jött a csomag, 3 liquidet rendeltem, csak egy levél jött hogy sérült. Be mentem a postára, és 1 volt benne csak. Mivel nem magamnak rendeltem, meg kérdeztem hogy így át vegyem-e neki, ő igent mondott. (ő így döntött, így nem az én költségem volt, de azért felháborító)

Viszont magamnak is rendelgettem sokat, és 8 csomagból egy darab nem jött meg szeptember óta. Kínából, 15 nap alatt eddig minden ide ért. Már egy hónap eltelt, és semmi nem jön meg. Mindegyiket külön eladótól rendeltem, és nem hiszem, hogy az összes át akarna verni. Szóval elég erősen a Postára gyanakszom. Mit lehet tenni ebben az esetben? Tanácsokat, javaslatokat várok.



2014. nov. 1. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Tetess rá értékbiztosítást, azok kevébé hajlamosak elveszi érdekes módon...
2014. nov. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Többb ember is írta már itt, hogy mostanában nem jönnek meg a dolgok... Nekem sem. :/
2014. nov. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!