Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A zálogházban kiskorú is...

A zálogházban kiskorú is adhat el egy ékszert?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Még kiskoromban volt egy arany nyakláncom és azóta meg van,de már csak porosodik. Most gyűjtők pénzt egy új telefonra és megbeszéltem anyával,hogy vigyük el egy zálogházba,hogy kapjak érte xy összeget. Csak az a baj,hogy anya nem ér rá mivel dolgozik. Én meg nem tudom, hogy mivel kiskorú vagyok,eladhatom e ott.
2014. nov. 1. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Személyi igazolvánnyal kell rendelkezni (tudomásom szerint).
2014. nov. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

-Nem kiskorú vagy, hanem fiatalkorú !!

0-14-ig = kiskorú

14-18-ig = fiatalkorú

18-tól = nagykorú

úgy tudom én is hogy elég a személyi, de beviszed és megkérdezed, és persze hozzáteszed hogy a tied, de azért kérdezd meg szüleidet is

2014. nov. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aranyláncból mobiltelefon? Gondolkozz egy kicsit még ezen. Két év múlva a telefon nem fog érni semmit és az aranylánc sem lesz meg. Ez elképesztően ostoba ötlet.
2014. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!