Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy 12éves lány, hogy tud...

Egy 12éves lány, hogy tud gyorsan pénzt keresni? Legálisan?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És egy 24 éves lány?? :DDDD
2010. jan. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
egy 12éves gyerek gyorsan pénzt keresni? legyél ilyen kis megcsinált szutyok gyereksztár azokat harapja a közönség, de mivel abszolút cselekvőképtelen vagy a törvény szemében, a gyámod fog pénzt kapni nem te
2010. jan. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A 12 éves lány, ha pénzre van szüksége, akkor kérjen a szüleitől! Beszéld meg a szüleiddel, hogy zsebpénzre van szükséged, hetente vagy havonta szeretnél x összeget...

Ebből a zsebpénzből aztán lehet majd gazdálkodni.


14 éves kortól vállalhatsz majd diákmunkát.


Esetleg gyorsan úgy juthatsz némi zsebpénzhez, ha az üres üvegeket visszaviszed és ez a pénz a tiéd lehet...

2010. jan. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kösszi a komikat!!Az a baj h túl sok kéne túl kevés idő alatt és annyit a szüleim se pótolnakXD:'(meg az a baj h fiatal vagyok a diákmunkáhozXD:'(

Am a 24éves lánynak:valami munkát keress ami olyan amit szerecc:)

2010. jan. 26. 17:41
 5/11 anonim válasza:
"Az a baj h túl sok kéne túl kevés idő alatt és annyit a szüleim se pótolnakXD" minek egy 12 evesnek, de komolyan sok penz?????
2010. jan. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szerintem a 24 éves lánynak nem az a problémája, hogy nincs kedve dolgozni, mert nem tetszik neki semmi, hanem mert válság van és nincs munka :) Ha elárulnád mire kell a pénz lehet könnyebben tudnánk segíteni.
2010. jan. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én úgy értettem, hogy nem korfüggő, mindenki szeretne gyorsan pénzt keresni :) Amúgy még tanulok :S


a 24 éves lány :)

2010. jan. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

17:47

Értem :) de szerintem a 12 éves lány :P ne is álmodjon róla, hogy munkát kapjon már csak a korából adódóan se meg a felnőtteknek sincs munka nem hogy még a gyerekeknek. De biztos akad valami, ami eszembe jut az csak a modellkedés :D meg az ehhez hasonló versenyek, munkák.

2010. jan. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kutyasétáltatás, kisebb takarítás (pl most télen havat söpörsz meg lesózod a járdát).
2010. jan. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mire kell a pénz és mennyi?
2010. jan. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!