Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen jogok védik a munkaváll...

Milyen jogok védik a munkavállalót, abban az esetben ha a munkáltató bekamerázza az egész irodát?

Figyelt kérdés
Ez nem sérti a személyiségi jogokat? Mit lehet ilyenkor tenni,ill. mivel lehet ez ellen érvelni? Egy munkahelyen személyes dolgokról is váltanak szót az emberek ami lehet hogy senkire sem tartozna nem hogy még a vezetőségre!
2008. aug. 13. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem a mellékhelyiségek kivételével megteheti, hogy kamerákat helyez el. Persze, csak úgy, hogy a felszerelés előtt tájékoztatja a munkavállalókat.

Amúgy a munkahely nem arra való, hogy személyes dolgokról fecsegjenek az emberek, nem azért kapják a fizetést. Nem gondolod, hogy pont ezért szerelteti fel a kamerát?

2008. aug. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Mivel a munkahelyed a munkáltatód magánterülete, ezért oda tesz kamerát, ahová csak akar. Természetesen rájuk is vonatkoznak a szabályok, ezért minden a területre belépő személyt tájékoztatnia kell arról, hogy a hely kamerával megfigyelt. Az én munkahelyemen a kapura van rögzítve a tábla.

Onnantól fogva, hogy te belépsz a munkahelyedre, automatikusan elfogadod a területre vonatkozó biztonsági szabályokat.

Ha kifogásod van a kamerás megfigyelés ellen, egyetlen dolgot tehetsz: keresel egy másik munkahelyet :-(

Hiszen az ő területükön ők hozzák meg a szabályokat.


Lehet, hogy éppen azért szereltek fel kamerákat, mert mindenki csak a maga személyes dolgával volt elfoglalva, és senki sem dolgozott.

2008. aug. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Ugye senki nem gondolja komolyan, hogy az emberek a mh-en nem kérdik meg egymástól pld, hogy milyen volt a hétévége? Ahol az emberek nem érzik jól magukat, nincs jó hangulat, amihez a kis magándumcsi is hozzájárul, ott csökkeni fog a teljesítmény. Nem lehet egyfolytában megállás nélkül csak az ebédidőt kihagyva dolgozni, a munkára koncentrálni. Aki mást mond, az nincs tisztában az emberi pszichével és sajnálom őt, mert tudta nélül hiányzik vmi az életéből. Miért feltételezik azt, hogy azért akarják bekamerázni a területet, mert sokat locsogtok? Szerintem senki nem olyan, csak ha ki akarja rugatni magát, max akkor, hogy egész álló nap csak dumcsikázik. Szóval, a lényeg az, h semmit nem tehetsz, max kitalálod, hogy hol van a kamera holttere. :O)) az is kerdes, hogy rögzíti is, h mit tesztek vagy csak monitroz a rendszer...amugy több oka is lehet a kamerazasnak, balesetek, lopás esetén pld még jól is jöhet..de ismerve a magyar munkáltatókat inkább arra kell, hogy ha vkit ki akarnak rúgni, akkor megfigyelhessék és találjanak vmit ellene..( pld eszik suttyomba az asztalánál)
2008. aug. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Hintalow ***** válasza:
100%
Azt azért kalkuláljátok bele, hogy a legtöbb megfigyelőrendszer hangot nem vesz. Nem hiszem hogy valaki naphosszat azzal foglalkozna, hogy ki mit mondott. (ez azért van, mert a kritikus esetekben pl. lopás, a kép a fontos nem a hang, elég abszurd lenne ha valaki lopás közben hangosan kommentálná is a cselekményt :)
2008. aug. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen hangot nem vehet fel (az már személyiségi jogokat sértene), de azt úgyis látja, ha valaki nem dolgozik, hanem fecseg a másikkal. Az én munkahelymen is van, engem nem zavar, attól még ugyanúgy dolgoznom kell, mint eddig! Legalább látja a főnök, hogy ki az, aki egész nap csak lógatja a lábát!
2008. aug. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
a munkáltató bekamerázhatja a magántulajdonát, de erről köteles értesiteni, ellenkező esetben vannak a személyiségi jogok sértve. Hangfelvétel már kérdéses, az sérthető a személyiségi jogokat, de általában nem szokott hangfelvételt késziteni a munkahelyi kamera. azokat csak speciális esetekben szerelik fel.
2008. aug. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez hangot is rögzít, de hogy minek nem értem,itt midenkinek csak ezzel van gondja!Azért köszi a válaszokat!
2008. aug. 18. 05:43
 8/11 anonim válasza:
100%
Szerintem az viszont már személyes jogok megsértése. Úgyhogy kérdezz meg egy ügyvédet, akár egy internetes oldalon, hogy lehet e ez ellen tenni.
2008. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Én meg bankban dolgozom, mindjárt sikitok hogy nem értek egyet azzal hogy a kamera figyel :D A munkahelyre dolgozni jársz ami nem tartozik oda azt ne ott beszéld meg.A munkáltató nem köteles a felszerelés elött tájékoztatni, elég ha ő közli hogy felszerelte és aki ezzel nem ért egyet az elmehet a picsába, aláirathat papirt hogy te ezt elfogadtad.Egyébként ha az irodába nem csak dolgozó mehet be akkor fel kell tüntetni kivül az ajtón hogy az épületben kamerás megfigyelőrendszer van.Ahova nem szerelhet kamerát: mellékhelyiség, öltöző.A felvételt ha rögzitésre kerül akkor maximálisan 1hónapig tárolhatja ha pénzintézetről van szó akkor 3 hónapig, ezután a felvétel megsemmisítendő.Ha olyan ember aki nem ottdolgozó és nem is volt kiirva a figyelmeztetés hogy őt kamera rögzitheti tehát tudtán kivül rögzitették felvételen akkor ő akár azonnal hogy meglátta a kamerát akár késöbb a megsemmisités elérkeztéig kérheti hogy azt a részt neki mutassák meg ahol ő is szerepel, vagy töröltetheti is azt a részt illetve be is perelheti a tulajdonost hiszen az előzetes figyelmeztetés nélkül megsértették a személyéhez fűződő jogait.
2008. szept. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 nylonx válasza:
79%

A bekamerázás az egy pszihoterrór hogy a dolgozókkal érzékeltessék hogy ők itt senkik, és nem szabad emberek.

A nővérem olyan helyen dolgozik ahol az igazgató besúgóhálózatot működtet és néha álruhában járkál megfigyelni a dolgozókat.

Engem nagyon idegesítene ha kamerával lesnének amikor dolgozom.Azt hiszem az ilyen helyekről amit tudnék el is lopnék.

2010. febr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!