Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha próbaidő alatt felmondok,...

Ha próbaidő alatt felmondok, de nem telt el 1 hónap a fizetésig, akkor a ledolgozott heteimet kifizetik?

Figyelt kérdés

3 hete dolgozom a cégnél, viszont felszeretnék mondani.

Ebben az esetben fizet a cég nekem? szerződésben erről nem esik szó...


2014. nov. 7. 15:56
 1/4 A kérdező kommentje:

ui.: jelenléti ívben aláírva, dátumozva volt amikor dolgoztam. Nem tudom, ez számít-e?

első munkahelyem, nem vagyok tisztában ezekkel a dolgokkal

2014. nov. 7. 15:58
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nyilván kifizetnek annyit, amennyit dolgozál. Nem luxusban élünk, hogy ne számítson. Ha 15 napot dolgoztál, akkor kifizetnek 15 napot és kész. ha egy napot dolgoztál volna, akkor egy napot fizetnek ki
2014. nov. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván erről nincs külön szó a szerződésben, mert amit ledolgozol, azután mindenképp jár bér.
2014. nov. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen kifizetnek.Én volt, hogy 5 nap után mondtam fel és azt is kifizették, mivel volt szerződés kénytelenek.
2014. nov. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!