Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az új munkahelyemen egy hónap...

Az új munkahelyemen egy hónap után felmondtak nekem, de nem érzem jogosnak. Veletek volt már így?

Figyelt kérdés
Csupán azzal indokolta a főnök, hogy nem tudtam felvenni a ritmust. Olyan a munkakört, hogy ennyi idő után nem is lehet szerintem, eléggé összetett, a főnök meg azt várta volna, hogy egyből mindent úgy tudok, mint aki évek óta ottvan. A munkatársak semmiben nem segítettek, volt, amikor félre is vezettek, a főnök pedig soha, semmit nem mondott, hiába kérdezgettem, meg mondtam, nézze már meg, amiket csináltam, hogy megfelelő-e. Mindent egyébként jól megcsináltam, és már éppen kezdtem elkapni a fonalat is, erre felmondott. Nem is bánom már, de nagyon inkorrektnek érzem, hogy ahelyett, hogy segítették volna az új kolléga beilleszkedését a főnök és munkatársak, ezt senkitől nem kaptam meg. Veletek volt már hasonló esetleg?

2014. márc. 31. 15:17
 1/6 acelsziv ***** válasza:
79%
ez csak egy indok volt. Mivel próbaidős voltál még ennyi indok sem lett volna köztelező.
2014. márc. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Fogadjunk, hogy PHP programozó voltál? :D
2014. márc. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem :), hanem grafikus. A tervezéssel magával nem volt gond, de a cég munkafolyamati teljesen mások voltak, mint eddigi munkahelyeimen, a fájlrendszer is össze-vissza volt, és annyi segítséget sem kaptam, hogy mit melyik mappában találok ( ügyfelek, előző projektek ).

Nagyon nem érzem korrektnek, hogy egy rohadt szót sem szólt az elküldésig, hogy vmit másképpen kellene, vagy vmin változtassak.

2014. márc. 31. 15:51
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem inkorrekt volt az egész felmondási mizéria, de ne is foglakozz velük ha ilyen bunkók voltak.
2014. márc. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Jogosnak jogos, korrektnek nem korrekt.
2014. ápr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
74%

Engem a 3 hónap próbaidő leteltével mondtak fel. Pont ugyanezt mondták , hogy úgy látják nem tudtam felvenni a ritmust, nem tanultam be úgy ahogy ők akarták.

Valójában a közvetlen főnöknő nem kedvelt, már az első héten megfenyegetett hogy ha nem látja a fejlődésem akkor ki leszek rúgva. Valójában ő is új volt a cégnél és hogy ki ne derüljön milyen inkompetens minden hibát rámkent az ügyvezetőnél. Erre utólag jöttem rá amikor visszagondoltam hogy milyen félve ment az irodájába, kifelé meg nevetve jött. Utólag kár ezen agyalni, inkább örülök hogy megszabadultam egy rosszindulatú embertől .

2014. ápr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!