Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem el az életem?

Hogyan kezdjem el az életem?

Figyelt kérdés
Most fogok faluról beköltözni egy Budapest közeli nagyvárosba. Havonta 40-50 ezret tudnék félretenni, de nem is tudom, hogy hogyan kéne elkezdenem a spórolást. Mi legyen a cél? Saját lakás? vagy előbb jármű?
2014. nov. 9. 14:08
 1/7 anonim válasza:
100%
Először én lakást vennék aztán azt szépen berendezném,ha ez megvan én csak akkor vennék autót (a poharaktól kezdve az ágyig legyen meg minden).
2014. nov. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

"Mi legyen a cél?"


a pénz nem elköltése. Több mint való nem életed végégi fogsz majd tudni félretenni havi 50e-et.


Amúgy mag havi 40-50e ből mikor lesz lakás? Max vidéken, ahol semmi munkalehetőség nincs.

2014. nov. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tervezem, hogy életem végéig pályakezdő bért fogok kapni.
2014. nov. 9. 15:03
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
10 millió alatt Bp környékén nem, hogy lakást, de még lyukat sem kapsz. Havi 50-el nagyon lassan fog összejönni 10 milka...
2014. nov. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a biztatást :D valami ötlet, hogy hogyan szerezhetnék több pénzt?

Pályakezdő gépész vagyok, havi 280 bruttót fogok keresni, ami átlagosnak mondható. Lévén nem Budapesti a munkahelyem.

Ha összehúzom a nadrágszíjat, havi 80-90-et el tudok tenni.

Ne b*ssza már meg, hogy még ez se elég ahhoz, hogy egyszer legyen BP-n vagy a környékén, mondjuk Vácon egy saját lakásom. Menjek el politikusnak, vagy mi a franc? :((

2014. nov. 9. 15:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez biztos nem elég - viszont jó a melód, ha ügyes vagy pár éven belül ennek a dupláját is megkeresheted, az viszont már elég.
2014. nov. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugdíjra rakjál félre inkább, azzal jobban jársz, mint saját lakással.
2014. nov. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!