Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy minden vodafonos...

Igaz az, hogy minden vodafonos ingyen beszél egymással? Tarifacsomag, semmi nem számít csak az hogy 70-es?

Figyelt kérdés
Más tarifacsomagra akartam váltani,hogy ingyen tudjak beszélni a szüleimmel,de azt mondták az üzletben,hogy teljesen felesleges,mert így is-úgy is ingyen beszélek velük,mert minden 70-es ingyen beszél egymással.Igaz ez?Online nem találtam erről semmit.

2014. nov. 10. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Tarifa csomag függő! Pl vasas szakszervezet 5 fő.
2014. nov. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz. Mi a tarifacsomagod neve? Az alapján a www.vodafone.hu oldalon megtalálhatóak a tarifák.

Figyelj arra is, hogy mivel van számhordozás, a 70-es mobillal át lehet menni a telefonszám megtartásával más mobilszolgáltatóhoz, szóval a 70-es lehet akár T-mobile-os, Telenoros, Tesco, vagy Blue mobilos, stb.

2014. nov. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Ez butaság, ugyanúgy fizetni kell érte. Amire gondolsz, az a Vodafone RED csomag, ami havi fix tarifadíjas, és korlátlanul lehet beszélni minden hálózatba, nem csak a 70-esbe, hanem mindegyikbe.
2014. nov. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Előfizusok közül már a Go+ (~5000Ft) is korlátlan vodafone hálózaton belül, nem csak a RED (ami viszont minden belföldi irányba korlátlan).
2014. nov. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vodafon Go-s vagyok 3190Ft-ot fizetek érte,mert készülékkel vásároltam az előfizetést.Én is úgy tudtam,hogy csak a megadott egységeden belül ingyenes a telefonálás/sms.De azért gondoltam megkérdezem itt,mert teljesen hülyének néztek az üzletben. :)
2014. nov. 11. 21:54
 6/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Van Vodafone Go (ez a 3190Ft-os) és van Go+ (ami kb 5000). Sima Go-nál csak 150 perc van, hálózaton kívül és belül is. Go+-nál hálózaton belül korlátlan hívás és SMS, más belföldi irányba (mobil, normál díjas vezetékes) 150 perc vagy SMS.
2014. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha 10ezer és korkllátlan beszéd és nem,egyaránt elégedett a beszédben,59perc után bont...
2019. dec. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!