Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Más is bedőlt a bináris...

Más is bedőlt a bináris opciós kereskedésnek?

Figyelt kérdés

Sok cég bináris opciós szolgáltatást nyújt, én az Optionfairt próbáltam ki, 500 EUR befizetéssel. Itt az aktuális árfolyam rátáját kell megtippelni adott időre, hogy emelkedni vagy csökkenni fog. Sikertelen ügylet után elveszik a tét, ha sikerül, akkor a kifizetés 70-80%-os. Rövidtávon is lehet fogadni, akár 60 másodperces ügylet is lehetséges. Mindent vagy semmit játék, ahol a tét magasabb, mint a profit.

Ha az ügyfélnek vesztesége van, akkor a brókercégnek nyeresége. Ellenérdekeltség van, mert a marker, market és brókercég megegyezik. Ha az ügyfél sikereket ér el, akkor egyoldalúan megváltoztatják a feltételeket, pozíció nyitásának idejét manipulálhatják. Ahhoz, hogy valós profitot szerezzünk, 5 ügyletből 3-nak kell sikeresnek lennie.

Próbálják elhitetni az emberekkel, hogy ez nem szerencsejáték, mert itt a piac kiszámítható. Sportfogadás és bináris opció között annyi a különbség, hogy ott várni kell az eredményre, itt viszont napok alatt vagyonok vesznek el, kilátástalan helyzetben lévő kispénzű embereknek utolsó reményüket vesztik.



2014. nov. 14. 12:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%
Ja, hát csak olvasva is szerencsejátèknak hangzik. Mondjuk aki nem tudja hogy mindîg a bank nyer az meg is èrdemli...
2014. nov. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ez azért nem olyan egyszerű. Ezek nem bankok, lehet némelyik annak nevezi magát. Itt nem hitelről van szó, hanem olyan szolgáltatásról, aminek kockázatát elfogadtam, de számos trükk is adódott.
2014. nov. 14. 13:15
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
Ha van egy kilátástalan helyzetben lévő, kispénzű ember és tőzsdén vagy egyéb hasonló dolgon kockáztatja a mindennapi megélhetését, akkor az egy hülye barom és meg is érdemli hogy elszegényedjen, erre ezt tudom mondani.
2014. nov. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Na jó, nem tesz tönkre a dolog, de nyilván sok naiv ember van. Szerintem a középréteget tudják lepucolni, mert akinek sok pénze van, az nem teszi kockára ilyen módon. Tanulság, hogy pénzt nem teszünk magas kockázatra. Ha veszünk egy milliárdost, szerintem az is maximum úri játékból teszi. Lottózni is sokan szoktak, pedig mindig a Szerencsejáték Zrt. nyer.
2014. nov. 14. 13:48
 5/26 anonim ***** válasza:
22%
Néztem róla videót, de már az elvette a kedvemet tőle!
2014. nov. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nyilván azért tudnak létezni, mert sokan hiszékenyek vagyunk, kíváncsi vagyok kinek mikor esett le a tantusz. Szerencsés vagy, hogy rád nem tudtak hatni. Mindenki hiszékeny és megvezethető, de nem mindenki ugyanazzal a dologgal. Ilyenkor a közvélemény az az, hogy megérdemeltem, ők pedig a pénzt, mert lopni nem olyan bűn, mint hinni abban, hogy nem vágnak át és minden kockázati tényező ismert.
2014. nov. 14. 21:25
 7/26 anonim ***** válasza:
71%

" Sikertelen ügylet után elveszik a tét, ha sikerül, akkor a kifizetés 70-80%-os."


Jó biznisz, kb olyan, mintha feldobnál egy érmét, ha fej, adsz 1000 ft-ot, ha írás, kapsz 800-at..

2014. nov. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Így van, ezért tanácsolják, ha nem jön be, akkor jóval magasabb téttel játszunk, hiszen egyszer csak írás lesz. Ennek az esélye: Első dobáskor: 50%, másodiknál 75%, harmadiknál 87,5% és így tovább az esélye....ez az agymosás, hiszen 5-ből 3 nak kell sikerülnie a minimális profithoz. Hiszen 2000-et veszítenénk akkor is, bevétel lenne 2600-2000=600Ft. Illetve siker esetén szintén duplázzunk, ez az oktatói anyagjukban van benne :) Nincs egyenrangúság, mert a profit nem 100%.

Tehát, ha azt mondják, hogy a tippek 60%-a helyes, az ne nyugtasson meg senkit, az azt jelenti, hogy van aki gyorsan, van aki lassan, de veszít.

2014. nov. 15. 22:31
 9/26 anonim ***** válasza:
79%

Sajnálom, hogy veled ez történt, viszont örülök, hogy kiírtad a kérdést. Remélem valakinek szemfelnyitó lesz.


Neked meg azt ajánlom, hogy mindenfajta jövőbeni befektetésnél gondold meg, hogy honnan jön a pénz és miért. Tehát ha te "nyernél" a befektetésen akkor kinek a pénzét nyernéd el és neki az miért lenne jó.

Például ha kiadsz bérbe egy lakást, akkor te a bérlőtől kapod a nyereményt, aki viszont tud valahol lakni a bérleti díjért cserébe (az az ő "nyereménye"). Ha valakinek (pl egy banknak vagy az államnak) kamatra adsz kölcsönt, akkor az illető jobban megtérülő dolgot tud vele kezdeni (az az ő nyeresége), a tiéd pedig a kamat.


De ebben az esetben hogy jár jól mindkét fél? Ha nem jár jól az egyik fél akkor ki lesz az? A bank (szerencsejáték szervező, brókercég stb) vagy te?


Ha ezeket a kérdéseket a jövőben felteszed (és helyesen megválaszolod) akkor hasonló biztos buktáktól megkíméled magad.

2014. nov. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy te vagy az első, aki észreveszi a jó szándékom, nem csak azért teszem, hogy lecsesszenek, amiért marha voltam és nem azért, hogy más az elméjét villogtassa, hogy ő nem ilyen. (Valahol valamiben biztos az, csak tökéletesnek hiszi magát) hanem azért, hogyha esetleg bizonytalan tévedne ide, akkor nyugodtan írjon privátot akár. Igaz nem biztos, hogy válaszolok, ha épp külföldön vagyok. Hitelre, szerencsejátékra nem vagyok hajlamos szerencsére, rejtett szerencsejátékra igen ezek szerint. Eléggé sokkot kaptam, amikor pár óra alatt 100.000 Ft összeget veszítettem. Például az Optionfair kidobott a rendszerből, miközben élesben kereskedtem, bezárni az opciókat nem engedte, hibaként "épp aktuális árfolyamváltás van, nem lehetséges", egyértelmű dolgoknál valahogy nem lehet kereskedni, lejáratot is ők szabják meg. Ezek az apróságok. Sok más manipulációval és ez legális. Lottónál legalább mindkét fél betartja a szabályokat.
2014. nov. 18. 12:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!