Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egész nap munka. Igen vagy nem?

Egész nap munka. Igen vagy nem?

Figyelt kérdés
Régóta nem dolgozom, így nagyon kellene a pénz. Most lenne egy állás, Reggel 5-kor elmennék (4-kor kelnék), este 7-8, esetleg 9 körül érnék haza, hétvégén is munka van. Soha semmire nem lenne időm, hogy lehet ezt bírni? Hivatalos ügyek, stb. ezeket mikor intézzem el? Ki hogyan oldja meg?
2014. nov. 17. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát azért ennyit nem nagyon dolgoznak az emberek, feltételezem, neked is utazás miatt megy így el az időd, nem a munkaidővel. Egyébként a dolgaikat legtöbben ebédidőben intézik el, persze ez is leginkább akkor működik, ha valami városközpont közeli helyen dolgozol, nem valami világvégi ipartelepen. Én háromszor meggondolnám, elvállalom-e ezt az állást. Bár ugródeszkának jó lehet.
2014. nov. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az ország különböző pontjain lenne a munka. Alapból buszoznék 40 percet reggel, majd autóval vinnének tovább a jelenlegi helyre, ami kb. még egy óra út. Ebédidő nincs, max egy szendvicset lehet megenni.

Én is meggondolnám, azért írtam ki a kérdést. Kellene a pénz, de konkrétan 0 szabadidőért cserébe nem éri meg.

2014. nov. 17. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyi ideig lenne a munka (határozatlan, vagy csak amíg egy projekt el nem készül, pl 2 hét)? Milyen gyakorisággal fizetnének (pl napi fizetés, heti)?


Ha nagyon kell a pénz akár el is vállalhatnád 1-2 hónapig.

2014. nov. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Határozatlan lett volna, végül nem vállaltam el. A szabadidőmre nézve túl sok áldozattal jár.
2014. nov. 18. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!