Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok, és anyagilag...

16 éves vagyok, és anyagilag elég rosszul állunk. Valahogyan szeretném segíteni a helyzetüket, ezért valami jól fizető diákmunkát keresek, csak nem tudom melyik a megbízható cég?

Figyelt kérdés
Olyan válaszokat ne, hogy menj el k....-nak,ők jól keresnek stb. Normális munkát szeretnék , ami az iskola mellet is menne. Ha van,tapasztalatokat is légyszíves.Köszönöm a normális válaszokat. :)
2010. jan. 28. 22:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Diákszövetkezetekre keress rá a neten! Barátnőm kislánya esténként a Philips-nek a tv-je mellé garanciajegyeket rak, és ragasztja le a dobozokat (emelni nem kell, mert futószalagon megy), és ezért alkalmanként (tehát esténként) 4.000 Ft-ot kap. (és ezt Székesfehérváron).
2010. jan. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!