Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy vaterán sok...

Miért van az hogy vaterán sok ember 10 nappal a termék elkelése elött már licitálgat?

Figyelt kérdés
Teszem azt egy 1 ft-os termék 24. én jár le, de már 12. én vagy 6licit érkezik rá, így már 12. én felmegy akár 5000ft-ra az ára. Pfff, úgy néz ki vannak még bolondok... Nem értem,magának viszi ezzel feljebb a termék árát amit megakar venni... nem veszik észre hogy ráérnének 1 nappal elötte licitálni?és így olcsóbban hozzájuthatnának...
2010. jan. 28. 23:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

az eszedbe jutott, hogy esetleg vannak olyanok, akiknek nincs idejük arra, hogy az utolsó napon ott görcsöljenek a gép elött és figyeljék a licitet?


én időnként étnézem a vaterát, ami megtetszik, arra licitálok, ami kell, annál eldöntöm, mennyit akarok érte maximum adni, licitálok (automatikus licit) és nem is foglalkozok vele többet. majd jön a levél, ha megnyertem, vagy nem.


tudod, hány olyan eset volt, amikor azt láttam, hogy valami szerencsétlenség az utolsó órában vagy 10szer próbált rámlicitálni? szerinted jókat röhögök olyankor?

2010. jan. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hát nem mindenki Bp-i,ha te Veszprémi vagy ,akkor a veszprémi eladók cuccait nézd,így te is áttudod venni személyesen:) Jah és én elhiszem hogy nem mindenki tud ott ülni és nézni a liciteket,de én arra gondoltam hogy Pl:marika licitál,erre rálicitál pista, megint licitál marika,rájuk licitál péter erre már marika és pista is licitálgat és ez így folytatódik!Nah akkor miért mondod hogy nincs ideje ezért licitál...persze azt megértem ha valaki 1szer licitál még az elején,az nagyobb valószínűséggel majd csak a befejezés elött vagy akkor sem licitál újra..ezzel nekem semmi problémám nincs:) én a többszöri licitálást nem értem sokszor 1 napon belül...nem tudom érthető vagyok-e:)de köszi a hozzászólást:)
2010. jan. 29. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!