Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vodafone red hűség előfizetése...

Vodafone red hűség előfizetésem van, még van hátra 1 év. Nem tudom tovább fizetni. Nincsen valami kiskapu hogy hogyan tudnám felmondani kötbér nélkül?

Figyelt kérdés
2014. nov. 24. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress valakit, aki átveszi, esetleg úgy, hogy neki valamivel olcsóbb legyen, mintha direktben előfizetne.
2014. nov. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ha magasabb tarifára váltok akkor se tudom felmondani vajon?nincs ilyen kiskapu?
2014. nov. 24. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:

2 évig nem. Ez a red a legnagyobb átkúrás a világon. Én nem is fizettem rá elő, de a vodafone-tól is lépek, amint lejár a hűségem, mert egy normális csomagjuk nincs.


Nekem normális csomag, amiben van értékelhető mennyiségű internet.

2014. nov. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Nincs ebben semmi átkúrás. Átkúrás az lenne, ha mást adnának, mint amiben megállapodtatok, de gondolom jelen esetben erről nincs szó.
2014. nov. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!