Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mire dobtatok ki 10 ezer...

Mire dobtatok ki 10 ezer forintnál nagyobb összeget?

Figyelt kérdés

Én a következőkre:

fogfehérítő készlet (semmit nem használt)

lúdtalpbetét (nem lett tőle jobb semmi)

gyereknek csizma (feltörte a lábát)

gyereknek játék-konyha (egyszer játszott vele)



2014. nov. 26. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Minden hónapban rezsire. Régen falun majdnem ingyen volt ugyanez a komfort.
2014. nov. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igyekszem spórolni, és racionálisan gondolkodni, így csak arra költeni, amiről tudom, hogy előnyhöz juttat, és nem pillanatnyi boldogságot eredményez. Azaz nem hülyeségre költeni, mint ezek. :D


Bár elvileg vannak fogfehérítő kezelések Fogtechnikai cégeknél, 20-25 ezer Ft körül mozognak, sokfelé olvasom, hogy működnek. Lúdtalp pedig egy olyan betegség, ami gerincferdülésből ered, ezek hosszú hónapok, évek folyamatos munkája, míg kézzel fogható, szemmel látható eredményt kapsz.


Gyerekem még nincsen, de rajta nem lehet spórolni, egyszerűen akkor is megadsz neki mindent, ha tudod, hogy semmi haszna nem válik belőle, és csak 1x használja majd. Én is ilyen leszek bizonyára. :)

2014. nov. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem keresek annyit, hogy feleslegesen tudjam költeni. minden fillérnek megvan a maga helye, de ha azt nézzük, akkor pl az adót feleslegesen fizetem, meg a nyugdíjjárulékot is. Mire én oda jutok, úgysem lesz olyan fiatal, aki az én nyugdíjamat kitermeli. Lehet meg se élem.
2014. nov. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egy télikabátra. Mégsem tetszett és visszavittem. Nem tudtam kicserélni, helyette kaptam egy számot, hogy azzal fél éven belül vásárolhatok bármit, és ezt a számot ellopták a pénztárcámmal együtt a táskámból. Tehát tul.képpen kidobtam a kabátot is.
2014. nov. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!