Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Próbálta már valaki a fizetett...

Próbálta már valaki a fizetett online kérdőívek kitöltését? Biztonságos? Lehet vele keresni?

Figyelt kérdés
Most először hallottam erről, és szívesen kipróbálnám de vannak kétségeim.Még egy kérdés: Paypal számlát hogy lehet létrehozni? kell érte fizetni?

#onlinekérdőívek
2014. nov. 26. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
menj inkább dolgozni
2014. nov. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Te meg ne bunkózz. Gondolhatod hogy meg van rá az okom hogy minden lehetőséget megragadok a pénzkeresésre. Hidd el nem lustaságból akarom ezt csinálni.
2014. nov. 26. 14:42
 3/8 anonim ***** válasza:
19%

akkor ragadj meg egy nyelvkönyvet mondjuk...

az ilyen cuccokkal senki se keres pénzt

2014. nov. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
képzeld már jó ideje forgatom. a kérdés csak az volt hogy ezzel megéri-e próbálkozni.
2014. nov. 26. 17:13
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
felejtsd el, csak az adataid huzzák le!
2014. nov. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi
2014. nov. 26. 17:48
 7/8 anonim válasza:
Van néhány (de tényleg csak néhány) megbízható oldal, köztük olyanok is melyekhez nem kell PayPal számla. Amit a témáról tudni érdemes, egy non-profit cikksorozatban foglaltam össze: [link]
2015. márc. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

vicces mondjuk, pont 1 éves ez a kérdés. szerintem egy oldalra gondolunk. én szerintem vagy 2, de az is lehet 3 éve vagyok regisztrálva. az tény, hogy működik, de nem egy nagy dolog. 10-12 euro-t hoztam ki belőle idáig. arra jó, hogy ebay-en olcsó dolgokat vásárolgattam belőle, telefonomra tokot pl. első évem úgy telt, hogy 1 db kérdőívet kaptam. aztán van, amikor egy hónapban kettőt-hármat is. átlagosan 7-80 pontosak a kérdőívek, 1 euro az 100 pont, viszont ha esetleg nem tartozol bele a kérdőív érdeklődési körébe, akkor is kapsz egy 10-20 pontot...


100 pontot kapsz minden meghívott ember után, de ezt csak akkor kapod meg, ha a meghívottad kitölti az első kérdőívét, tehát lehet, hogy várhatsz rá fél évig vagy tovább.


én az 5-ös állítására válaszolva, szerintem manapság már olyan, mint adatbiztonság, nem létezik. ahogy online vagy, már tudnak rólad szinte mindent(jó ez túlzás, de ez a lényeg), bárki el tud érni, ha akar egy szép hírlevéllel vagy egyébbel.

most akkor már nem mindegy, hogy a google szolgáltatja ki rólad az adataid tök ingyen, vagy egy ilyen oldalon önként beregisztrálod az e-mail-ed, és még jó esetben kapsz is 1-1,5 euro-t ezért?

2015. nov. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!