Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ahhoz, hogy valaki nagyon...

Ahhoz, hogy valaki nagyon gazdag/milliárdos legyen, szuperképességek szükségesek?

Figyelt kérdés

Sokszor gondolkodtam már ezen, hogy aki sokra vitte, az minek köszönhette mindezt. A kemény munka, szorgalom persze alapkövetelmény, de ilyen emberből sok is van, akire illik. Olyan viszont, aki kiemelkedik, nagyon kevés.

Láttam egy dokumentumfilmet egy erdélyi vállalkozóról, Kurkó Jánosról (Út Calarasiba a címe), ami róla szól. Ebben hangzik el egyszer, hogy sokan nem akarják neki elhinni, amikor a sikereiról beszél, hogy mindez összehozható. Igaz, megy állandóan, mint a gép és folyamatosan kutatja a lehetőségeket, ugyanakkor nem tűnik emberfelettinek ő sem.

Mi az igazság?



2014. nov. 28. 18:17
 1/8 yuda ***** válasza:

A gazdagság több úton elérhet valakit, sokan pedig azt mondják, hogy amilyen árat fizetsz érte, nem éri meg.


Gazdagság elérésének néhány módja:

- beleszületsz

- van valami nagy ötleted, találmányod

- külföldön dolgozol.

- jókor vagy jó helyen

- komoly támogatód, pártfogód van

- különleges tehetséged, adottságod van


Túl rosszakat direkt nem írok, nem akarok tippeket adni senkinek.

2014. nov. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. nov. 28. 18:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért akarsz milliárdos lenni, ha még milliomos sem voltál? :-)
2014. nov. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A sötét oldal:


-bankrablás

-drogkészítés

-drogterjesztés

-drogcsempészet

-emberrablás

-szervkereskedelem

-prostitúció... pontosabban lányok futtatása

-bankrablás


Persze ezekhez is kell tudás!

2014. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Oh, ha még csak ez lenne a sötét oldal! Amit a bankárok és politikusok csinálnak, az eltörpül amelett a szenvedés mellett amit a drog és prostitúció okoz az embereknek...
2014. nov. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak érdeklődtem, 66 %! :)
2014. nov. 28. 21:57
 7/8 anonim ***** válasza:
én meg válaszoltam a kérdésedre? Problem?
2014. nov. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Máshogy gondolkodnak.

Teljesen másképp állnak a pénzhez. Nem azért dolgoznak hogy pénzük legyen, hanem hogy a pénz nekik dolgozzon.

Dolgozni kell, folyamatosan fejlődni, lehetőségeket keresni, és kíváncsinak lenni.

2014. nov. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!