Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van olyan, aki rendszeresen...

Van olyan, aki rendszeresen dohányzik mégis jól megy neki, esetleg gazdag? én esetemben mindenki a cigire fogja, hogy ezért csóroskodom mindig, akármennyit keresek.

Figyelt kérdés
volt, hoy itthon "jól fizető" állásom van, dologztam már külföldön is, de a korábban felgyűlt adósságok, illetve az aktuális megélhetés miatt én valahogy mindig csak hónapról hónapra tudok élni.
2014. okt. 26. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Pl. Kupa Mihály. Bár nem tudom, most mennyire megy jól neki, de volt ő pénzügyminiszter is, pedig állandóan dohányzik. Azért az ismert milliárdosok többsége nem dohányzik.
2014. okt. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 SullaFelix89 ***** válasza:
0%
A cégemnek ahol dolgozok a tulaja benne van az 50 leggazdagabb magyarban és láncdohányos..
2014. okt. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
24%
Hát akkor át kell állni a szivarozásra... A gazdagok szivaroznak.
2014. okt. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

a szivart nem kell letüdőzni, nem is tudom mi értelme. nikotint nem kap a szervezete, csak a szájüreg lesz büdös..


de szóval körülöttem aki dohányzik mind alatta van megélhetésben a nem dohányzó réteghez viszonyítva, de szóval csak ne fogjuk ezt is már a cigire, ha vannak ilyen hamar ellenpéldák..

2014. okt. 26. 14:07
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

Gondolom olyan körben mozogsz. Nyilván aki minimálbéres meg nettó 90-et keres annak nagyon nagy kiadás havi 10-20-30e forint cigire.


Aki nettó egy lepedőt visz haza annak pont tök mindegy, hogy elmegy-e 30e belőle cigire (max. idő előtt elpatkol, de ez az ő dolga)

2014. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegy h mennyit szívsz.Ha napi 1 v több dobozzal és ehhez képest a fizetésed kicsi, illetve mondjuk max 200k és még naponta autózol is e mellé a napi 20-40 szál cigi már biztos lehúz.
2014. okt. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A szüleim dohányosok és kiszámolták, hogy évente egy plazma tv árát elfüstölik, még sincsenek anyagi gondjaik.
2014. okt. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nekünk jól megy minden 2-3 naponta veszek 1 doboz marlboro touchot (1.000)plusz még telik ruhára is mellette mozi,kaja stb haverokra, piára, barátnőre. Bár nekem úgy mond "apuci" adja rá a pénzt :D
2014. okt. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, apud nem dohányzik gondolom..?
2014. okt. 27. 22:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Édesapám dohányzik, bár egyre kevesebbet (szerencsére). De régen kb 1-2 naponta elszívott egy doboz Djarumot. Ez kb havonta 50-60 ezer forint is lehetett.
2014. okt. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!