Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok, és még mindig...

17 éves vagyok, és még mindig nem tudtam megcsináltatni az útlevelemet, egyéb okoból (lent). Valaki nem tudná megmondani mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Tehát, nem tudom megcsináltatni, mivel az apámat nem ismerem, igazából egy futókaland eredménye vagyok, így nem is az apám nevét kaptam. Azt mondták a városházán, hogy kell a gyermektartási végzés, vagy ilyesmi. De ilyen nincs. Apámat sem tudom megkeresni, és kell valami aláírás is, azt hiszem. De mit tehetnék?
2010. jan. 31. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, bajban vagy. Vagy kivárod a 18-at, vagy anyukád utánajár, és megszerzi az összes papírt, amit akarnak. Ugyanis a törvény szerint 18 év alatt mindkét szülő személyes megjelenése kell az útlevélkérelemhez.
2010. jan. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! azt hiszem ki tudom várni azt a pár hónapot még
2010. jan. 31. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!