Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Webox-al kapcsolatban személye...

Overlordhu kérdése:

Webox-al kapcsolatban személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A Postával összehasonlítva az árazása nem tűnik rossznak, és hasznosnak tűnik az is, hogy nem kell otthon várni a csomagot, mert akkor megy érte az ember, amikor szeretne. Valaki próbálta már? Budapesten belül mennyi idő alatt jut át egyik depóból a másikba a feladott csomag? Reális alternaítvája lehet ez a Postának, ha több helyen is lesznek depók?

2014. dec. 16. 11:55
1 2
 1/13 anonim válasza:
A hogyan adj fel csomagot, segéd videóban említett csomagtervezőt, a weboldalukon hiába kerestem.A vaterafutár web oldalán keresztül sikerült csomag feladást rendelnem, amiért egyből utalni kellet a pénzt. Az emailcímemre érkezett egy payu-s igazolás a tranzakcióról, de a weboxtól semmit nem kaptam. A megadott ügyfélszolgálatot hiába hívogattam csak a telefonszámlámat növelte.Végül emailcímükön értem őket utol és meg küdlték pdf-ben a lapot amit kikellet nyomtatni és a csomagra ragasztani. A csomagfeladása könnyen ment, kivéve hogy a végén mondván hogy védjük a fákat arra sarkalt a gép hogy válasszam az emailos igazolást a csomag feladásáról, ami azóta se érkezett meg.
2014. dec. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez nem valami hízelgő a szolgáltatás támogatottságát illetően. A csomag a címzetthez rendben megérkezett?
2014. dec. 17. 00:16
 3/13 anonim ***** válasza:
Én háromszor használtam eddig, mindig megjött az email tőlük. Elégedettek voltak a vevők is.
2014. dec. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem.

Az ügyfélszolgálat segítőkész, a csomag nekem 1-2 nap alatt megérkezett.


Nemrég írták nekem, hogy a csomagtervezőt most fejlesztik és a héten lesz elérhető a weboldalon.

2015. jan. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Fel is adhatok ott helyben csomagot?


Miért nem terjeszkednek a Belvárosban és pl. a XIII. kerületben? Ott nincs is webox.

2015. febr. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. febr. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 buggy válasza:
Én többször próbáltam már, eddig jó volt, ma viszont üres volt a doboz. Rögtön hívtam az ügyfélszolgálatot és írtam is nekik, kíváncsi vagyok, milyen gyorsan intézkednek és előkerül-e a csomagom...
2015. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 blackduck válasza:

Sziasztok!

Én egy kicsit aggódom, elvileg csütörtökön tette be a feladó a csomagot Győrben, de nem kaptam még smst meg semmit. Tapasztalatotok szerint érkeznie kellett volna már az smsnek/e-mailnek, hogy itt van a városunkban vagy várjak türelemmel, ez bőven belefér?! :D A feladóval mi azt hittük, hogy már pénteken kapom az értesítőt..Köszi előre is!

2015. márc. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérd az eladótól a csomagszámot, a nyomkövetőben megnézheted hol van.

[link]

2015. márc. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 gyulapapa71 válasza:

Feladáskor kinyitott egy olyan fülkét, amiben volt már csomag ( el is vehettem volna) kinyitottam egy másikat és beraktam abba, most viszont négy nappal a feladás után az enyémet nem találják, a gépből kivették, mert arról kaptam levelet.


Ez volt az első próbálkozásom, de az utolsó is!

2016. dec. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!