Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha felteszek a német e-bayre...

Ha felteszek a német e-bayre egy nagyobb értékű terméket, és eladom, akkor a pénzt megkapom egyből, vagy csak a paypal számlán van, de nem vehetem le, míg meg nem kapja az eladó a terméket? Vagy hogy is van ez?

Figyelt kérdés
5.000€ termékről van szó! Mert ha személyesen adnám át, akkor nem nagyon van semmi bizonylatom, hogy átadtam..!?
2015. jan. 4. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
21 napig visszatartja a PayPal.
2015. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én azt látom, hogy elutalta? Bármekkora összeget is? Ha személyesen adom át, akkor hogy bizonyítom, hogy átadtam, csináljak valami bizonylatot?
2015. jan. 4. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Látod, hogy átutalta, igen. De mondjuk ekkora összegnél lehet érdemes kp-ben, mert a PayPal elég ratyi árfolyamon váltja át neked az eurót forintra.

Ha személyesen adod át, akkor írhattok például adásvételi szerződést vagy csak egy átvételi elismervényt. Bár így látatlanban az adásvételit javasolnám.

2015. jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze, jobb volna személyesen, de ha pl elindulok elviszem neki, és mégse kell, akkor elég hosszú utat járok, ha meg látom hogy a paypal-on rajta a kess, akkor jobban elmernék indulni..! Vagy valami más ötlet esetleg?
2015. jan. 5. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!