Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemes a fogyasztóvédelemhez...

Érdemes a fogyasztóvédelemhez fordulni?

Figyelt kérdés
Egy iskolai eseményről készült felvételt lehetett megvenni DVD és HD-DVD formátumban. Mivel HD-DVD-t (ami a Blue Ray "riválisa" volt mikor ezek bejöttek) már nem gyártanak évek óta (tudomásom szerint), ezért arra gondoltam hogy úgy értik hogy rendes dvd csak nagyfelbontású. Nem kérdeztünk rá hogy mit takar ez a kifejezés, csak aláírtuk az értesítés és pénzzel együtt beküldtük a gyerekkel. Miután megkaptuk, láttuk hogy köze nincs a DVD-hez, mert Blue-Ray. Az iskolában ha már nem tudták odaírni hogy BD vagy bármi, természetesen ők néztek hülyének hogy nem tudom hogy a "HD DVD meg a Blue Ray az ugyanaz" nem cserélik ki és nem adják vissza a pénzt. Érdemes tovább menni pl fogyasztóvédelemhez vagy ezt bebuktuk?
2015. jan. 6. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
hat ezt te nezted be.
2015. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy érdemes lenne.


Már csak azért sem, mert ha bármelyik ismerősnek van egy blueray olvasója a gépében akkor fél óra alatt átkonvertálja nektek a filmanyagot akár egy DVD-n vagy egy pendrive-on oszt' csók a családnak. De legrosszabb esetben a helyi számtechboltban is megoldják, nem éri meg ezen görcsölni.

2015. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez egy teljesen sablon kérdés. Mutatom, melyik sablont töltötted ki:


"... arra gondoltam hogy ... Nem kérdeztünk rá hogy ..., csak aláírtuk ..."


A sablon válasz ezekre a kérdésekre mindig az, hogy


"te voltál a hibás, nyeld le, tanulópénz".

2015. jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akármilyen sablon, akkor is átverés, de egy egyházi iskolától nem is lehet semmi jóra számítani...ahogy az egyháztól se, élősködő tolvaj banda :)


Köszönöm a válaszokat!

2015. jan. 7. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!