Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rózsafüzért (szentolvasót)...

Rózsafüzért (szentolvasót) hol lehet eladni?

Figyelt kérdés
Egy tartozás fejében kaptam egy ismerősömtől 50 - 100 darab rózsafüzért. Hol lehet ezt eladni? Van olyan vallásos, lehetőleg katolikus hirdetőoldal, ahol meg lehetne hirdetni? (Az Új Ember c. újságnál már kérdeztem, náluk nagyon drága az apróhirdetés, nem érné meg).

2015. jan. 9. 02:55
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Esetleg valamilyen kegytárgy kereskedőt keress meg.
2015. jan. 9. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem kereskedőnek akarom eladni, hanem vevőnek. A vevőket viszont el kéne érni egy olyan csatornán, amely eljut a célcsoporthoz.


(A kereskedő ráteszi a maga hasznát, ezért csak filléreket adna érte. Kereskedőnek nem adunk el semmit, ha nem akarunk ráfizetni - általános szabály bármilyen termékkel kapcsolatban.)

2015. jan. 9. 06:30
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Zsibpiacon árulnak ilyesmit.
2015. jan. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Vatera, Express, Ebay, amazon?
2015. jan. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Vatera, Express, Ebay, amazon?"


Magyarországon, és kifejezetten keresztény/katolikus hirdetőoldalt vagy csatornát keresek.

2015. jan. 9. 15:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Abból az első kettő magyar, viszont lényegesen nagyobb eséllyel tudsz bármit eladni - és jóval nagyobb haszont teszel szert vele. De te tudod :D
2015. jan. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Abból az első kettő magyar"


Ne fárasszál, Butcher, bmeg... :)

Ismerem ezeket, tudom, hogy magyar, mióta megvannak, azóta hirdetgetek rajtuk (az Expressz amúgy nemrég kifingott, és a Jófosás van helyette), de egyik sem kifejezetten keresztény vagy katkó.


(A Vatera meg fizetős, tehet egy szívességet a kis jutalékos rendszerével, amikor az olx meg a jófosás meg ingyenes, úgyhogy azon nagyon ritkán szoktam hirdetni.)


A Haedverapro is jó volt, amíg szét nem bszták az új "dizájnnal", csak annak meg még kevésbé ez a profilja.


Szóval ne alakítsd itt a Captain Obvioust, hanem valami keresztény vagy katkó hirdetőfelületet javasolj, ha ismersz ilyet, ami lehetőleg eljut mondjuk plébániákra, egyházi iskolákhoz, satöbbi.

2015. jan. 9. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!