Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay-en "megvásárolt" terméket...

Ebay-en "megvásárolt" terméket, hogy lehet törölni, ha mégsem kérem?

Figyelt kérdés

Licitáltam egy termékre,amit pechemre meg is nyertem. Utána vettem észre,hogy Magyarországra nincs szállítás.

Írtam is az eladónak a problémáról,majd elnézést kértem. Nagyon rendes volt. Egyet értett velem. Elméletileg törölte is a rendelésem.

Viszont nálam még mindig jelzi az Ebay,hogy nem fizettem. Ezt szeretném valahogy törölni.



2015. jan. 9. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy napot várj, majd frissül automatikusan. Jó hogy le tudtad levelezni és az eladó megértő volt.

Ha nem javul, resolution center. Ott nekem mindig nagyon jófejek voltak és nyitottak. ez már megoldott ügy. Csak belenéznek majd h mi van.

2015. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez már majdnem 1 hónapja történt,de még mindig jelzi nálam a nemfizetést. Az a baj,hogy nem tudok angolul. A levelezés az eladóval is fordító segítségével valósult meg.

A resolution center-t hol találom?

2015. jan. 9. 22:14
 3/4 A kérdező kommentje:

Megtaláltam, viszont itt ilyenek vannak:

"I bought an item:

I haven't received it yet.

I received an item that does not match the seller's description.


I sold an item:

I haven't received my payment yet.

I need to cancel a transaction."


Ezek közül én,mint eladó aki törölni akarja a tételt,melyiket válasszam?


Amúgy itt azt jelzi,hogy a termék státusza: Closed

2015. jan. 9. 22:32
 4/4 A kérdező kommentje:
*Én ,mint vevő. Bocsi :)
2015. jan. 9. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!