Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jófogáson kötelező a GLSes...

Jófogáson kötelező a GLSes csomagküldést igénybe venni, vagy postázhatok a Magyar Postával, DPDvel is?

Figyelt kérdés

Olvastam az ingyenes szállítási lehetőséget,hogy eladás után,átveszik a csomagot,átadják a vevőnek majd nekem utána elutalják a vételárat,ha minimum 2000Ft megvolt az adásvétel.

De mi van akkor ha én 500Ftért szeretnék valamit eladni,725Ft lenne rá a postaköltség a Magyar postánál és találok is rá vevőt.

A telefonszámomat tudja,e-mail címemet tudja.Megköthetjük így az üzletet?

Bocs ha együgyü a kérdés,de eddig csak vateráztam és ott egyértelműek a szabályok.

Köszönöm!


2015. jan. 15. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kötelező a GLS-t választani, azzal viteted ki, akivel akarod.
2015. jan. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A jófogáson nem csak a vevőnek ingyenes a szállítás véletlenül? csak kérdezem...
2015. jan. 16. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Felteszed a hirdetést, és nem kéred rá az ingyenes háztól-házig szoláltatást, se a fizetős háztól- házig-ot. Ha jelentkezik a vevőd (mondjuk telefonál, vagy üzit ír), megbeszélitek, hogy feladod postán és utánvéttel fizet, vagy előre utalja a vételárat és a pk-t aztán feladod. Úgy tudom, a háztól-házignál áll a Jófogás a GLS-sel szerződésben.
2015. jan. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!