Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Adásvételi szerződés internete...

Adásvételi szerződés interneten vásárolt használt bútor esetén?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy nagyon szép szekrénysort az egyik online piacon,de mivel messze van tőlünk,futárral hozatnánk.Mivel több tízezer forintról lenne szó(amit átutalással fizetnénk),ilyen esetben lehet adásvételi szerződést írni?
2015. jan. 16. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, de hogy írtok alá egy szerződést ha nem találkoztok? Ha meg találkoztok akkor miért nem hozod el akkor az árut és fizetsz helyben ha minden oké?
2015. jan. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megírnánk a papírt,aztán levélben elküldeni...Én így gondoltam. :)
2015. jan. 16. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:
És az adásvételi (amit előre aláírtok?) mitől fog megvédeni a későbbiekben?
2015. jan. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És mit érsz egy papírral, amin te megígéred, hogy elutalod a pénzt ő meg megígéri, hogy elküld neked egy bútort? Ha elmegy a pénz és nem jön bútor (vagy nem olyan amit vártál) akkor is max. arra jó, hogy kitöröld vele ha nincs papír kéznél...
2015. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!