Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egyik barátomnak küldtem a...

Egyik barátomnak küldtem a paypal számlájára 10. 000Ft-ot még Január 8-án, ám a pénz még mindig nem érkezett meg. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
A pénzt netbankon(OTP) keresztül küldtem.

#PayPal #nemérkezettmeg
2015. jan. 22. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:

"PayPal számláját kizárólag személyi (NEM cégi) az Ön nevén nyilvántartott bankszámláról töltheti fel."

Tehát más PayPal accountját nem tudod átutalással feltölteni. Vegyétek fel a kapcsolatot a PayPallal.

2015. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, hol tudom ezt megtenni?
2015. jan. 22. 19:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a "Top up instantly" lehetőséget választottátok, akkor ott a "Segíthetünk?"résznél írja:

[link]

"Hogyan muködik a PayPal számla azonnali feltöltése?"

Ott is a "FIGYELMEZTETÉS" címszó körül.


Ha a "Top up in a few days" lehetőséget választottátok, akkor ott az átutalásra vonatkozó adatok fölött írják:

"The money must come from a bank account that's in the same name as your PayPal account"

2015. jan. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jah bocs félreolvastam az utóbbi kérdésed.

Bejelentkezés után például itt:

[link]

2015. jan. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget. Írtam nekik egy mailt, amibe leírtam hogy küldtem pénzt de nem érkezett meg, de most már tudom hogy miért nem szóval visszakaphatnám e a pénzem?!

Erre jött egy automata mail, abba voltak megoldások különböző problémákra. Annyira nem tudok angolul. Kéne írnom egy válasz emailt, hogy tudják, hogy nem oldódott meg a problémám, vagy várjak?!

2015. jan. 22. 22:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Várj. Az automata email mindenkinek jár.
2015. jan. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okés, kössz szépen. Majd írok mivan :) :D
2015. jan. 22. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!