Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha hamisított...

Polarbear kérdése:

Mi a teendő, ha hamisított pénz jut el hozzánk?

Figyelt kérdés
Sosem történt még velem ehhez hasonló, de kíváncsi volnék, kihez lehetne ilyen esetben fordulni.

2014. dec. 3. 21:36
 1/5 HSz76 ***** válasza:

Rendőrség.

Leadni, és feljelentést tenni. Mert ha ilyen jut hozzád, valaki megkárosított. Lehet hogy véletlenül, de lehet hogy szándékosan.

2014. dec. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ilyenkor elvész a pénz? Értem úgy hogy lefoglalják például, és aztán visszakapom a pénzt legális értékben? Hiszen én jelen helyzetben áldozat lennék, erről nem tehetek hogy ilyen pénz került hozzám.
2014. dec. 3. 22:27
 3/5 HSz76 ***** válasza:

Nem kapod vissza. És tehetsz róla, mert nem figyeltél, hamis pénzt fogadtál el.

A bolti pénztárosok is ezért nézik, mert ha átveszik, a cég az Ő fizetésükből vonja le.

2014. dec. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Értem úgy hogy lefoglalják például, és aztán visszakapom a pénzt legális értékben? Hiszen én jelen helyzetben áldozat lennék, erről nem tehetek hogy ilyen pénz került hozzám."


Ez de király lenne! Egyből nyomtatnék magamnak egy köteg 20ezrest, leadnám, hogy kérem én át lettem verve, kérem az összeget igazi pénzben!! Ejj, én meg eddig dolgoztam, mint a hülye, mikor ennyi a megoldás!!!

2014. dec. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

előttem levő hülye, nem kicsit.


Polármaci - sajnos szarnak rá, hogy te megkárosodsz. Egyébként téged nem hibáztathatnak, hiszen nincs a csuklódra szerelve egy UV ketyere, hogy megnézd, hamis-e...

2014. dec. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!