Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A munkaügyi központnak kötelez...

A munkaügyi központnak kötelező megadni az összes végzettségem?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyok regisztrált, 3 OKJ szakmámról tudnak, közben szereztem még 1-et, de a végére már annyira megutáltam, hogy soha az életben nem akarok ebben elhelyezkedni. Szerdán kell mennem jelentkezni, köteles vagyok ezt a végzettséget is megadni?
2015. jan. 25. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne add meg nekik azt kész.
2015. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy kötelező-e, de nincs jelentősége, ha tudnak róla. Nem lesz belőle semmi hátrányod.

Nem tudom, vannak-e szerencsésebb körzetek, de ahova én tartozom, ott azzal fogadtak, ők nem fognak nekem semmilyen állást keresni, mert keresi őket munkaadó.

No meg nem büntetésben vagy, hogy kötelezzenek nem tetsző munkát végezni nemszeretem munkahelyen.

Régen-régen, amikor még ők is kerestek munkát, akkor is vissza lehetett utasítani.

2015. jan. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!