Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay eladóktól szeretnék...

Ebay eladóktól szeretnék kérdezni hogy amikor ki akarok listázni valamit, ki írja ezt a mártást, sokadik eladásom lenne most írja ki először, Mit akarna ez?

Figyelt kérdés

Attention!

In order to use the credit card option you need to have both a valid Internet Merchant account and a payment gateway in place to secure the transactions. To find out more about this please review the information on the following page: How Payment Gateways Work


At this time the only compatible gateways for use on eBay are Payflow and Authorize.net. If you are ready to setup your payment gateway you will find instruction under “Setting up a payment gateway for your Internet merchant account” on the following page: Selecting Your Payment Preferences


Once you have setup your gateway please contact customer service to make the appropriate adjustments to your account to start accepting credit cards.


For complete list of approved gateway companies go to the Gateway Signup Page


2015. febr. 8. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

"mártást"? az valami szosz a husra?.... ;)


Eladtam mar tobb tucat termeket az eBayen es soha nem talalkoztam ezzel. Nalam mindig CSAKIS Paypallal lehet fizetni. A legegyszerubb es legbiztonsagosabb es nem kell mindenfele "merchant account"-al bibelodni.

2015. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nos, igen ez az érdekes hogy nekem is van PayPalom csatolva hozzá ami azonosítva van, bankkártyával is, és Paypalra jött nekem is a pénz eddig, a kilistáznál is a Paypal van beállítva.
2015. febr. 9. 22:25
 3/3 anonim ***** válasza:
In order to use the credit card option - nem lehet hogy veletlenul kipipalod, hgy credit kartyaval is tudjanak fizetni es ezert irja ezt ki?
2015. febr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!