Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék menni dolgozni...

Ajándékcsomag kérdése:

Szeretnék menni dolgozni étterembe csak még nem tudom hova. Megfordult a fejembe a kfc, burger king, és a meki is. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Hova menjek inkább? Fizetésben melyik a jobb?

16/F



2015. febr. 11. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
KFC
2015. febr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Z0lcsi válasza:

Én kfc-ben dolgozom, és azt tudom mondani, állandósként nem kifejezetten jó - ahogy a többi sem szerintem -, de diákként jelentősen jobb a fizu. Meg a beosztás is rajtad múlik ugye - persze az állandósok vannak előrébb a beosztás prioritásában, hiszen nekik meg kell lennie a heti 40 órának, diáknak meg ez legfeljebb 20 lehetne hivatalosan. (Feltételezem 16 évesen diákként szeretnél dolgozni)

Ismerősöm végigment már burger kingen, kfc-n, subwayen, jelenleg meg la pizzában pizzasütő szakács. Azt mondta, hogy subway volt a leglazább.

2015. febr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Z0lcsi válasza:

Ja fizu! Amelyikben én vagyok ott elvileg magasabb, mint máshol, azaz kezdőknek - diáknak, állandósnak egyaránt - 600, majd első hónap után 660 bruttó. (Ha máshol is ennyi, akkor szóljatok :D )

Ebből ugye diák jelentősen kevesebbet adózik, így több a nettó, mint az állandósnak.

2015. febr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Z0lcsi válasza:
Nem, nem magasabb semmi, hülyeséget írtam. Ez a minimálbér..
2015. febr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!