Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Webáruház tévedés köteles...

Webáruház tévedés köteles vagyok e fizetni?

Figyelt kérdés

Napokban volt szerencsém egy webáruházba vásárolni.

Kiválaszott termék megrendelése követően meg is kaptam a vissza igazoló mail-t. Amibe 22 eft termék díj ill 1200 Ft posta költség szerepelt. u.i (utánvételbe kértem)

Majd másnap szintén kaptam egy mail. Amibe azt szerepelt hogy 1 munkanapon belül kiszállításra kerül Összeg: 1200 Ft

Másnap meg is jött az MPL futár és csak 1200 Ft kért. Termék értéknyilvánitása 22000 Ft fizetendő 1200 Ft

Ma hívót a webáruház hogy tévedés történt és megoldható e hogy a 22000 Ft utaljam át nekik. Ilyenkor él e a pénztártól való távozás után rek... elv. ? Köteles vagyok e utalni neki mikor én utánvételbe kértem és hibáztak !?



2015. febr. 12. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Köteles vagy. A jog kötelez rá. És remélem az én gyerekemnek eszébe sem fog jutni ilyen gondolat, mint neked...
2015. febr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, hiszen a terméket nem fizetted ki, és ezt te is tudod.

("hívót a webáruház" - ettől megfájdult a szemem, ez nem "hívott" akart lenni?)

2015. febr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy mekkora tré emberek vannak a mai világban... Igen köteles vagy fizetni, max azt a 100ft-os utalási költséget róhatod fel nekik, amibe kerülni fog neked az utalás.
2015. febr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!