Miben van pénz?

Figyelt kérdés
Hello érdeklődnék hogy miben van jó pénz? Ezen azt értem hogy pl.: mit érdemes olcsón megvenni és némi profittal eladni? Nem ködösítek elárulom 16 éves vagyok...dolgozok diákmunkán de ez kevés! Zsebpénzem meg annyit ér mint egy hazug csalónak a becsület tehát semmit nem ér. Légyszíves kímeljetek a fűnyírástol meg a satöbbi dolgokról mert nagyon nem érdekel és nem is olyan környéken lakom. Gondolkodtam még a valután de most mind drága mert tré a forint...esetleg valami jó tippje valakinek? Megköszönném :)

2015. febr. 12. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Akinek jó tippje van az csinálja, és nem kürtöli szét a tutit. Ennyivel szerintem le is zárható a kérdés.
2015. febr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Házat érdemes most venni!
2015. febr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
60%
ku*vák és kokain
2015. febr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
A zokni biznisz most tuti, főleg a kötött zoknik pörögnek most de nagyon.
2015. febr. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

tudod miben van pénz? a perselyben...


amúgy ha a diákmunkából jövő zsetont kevesled akkor elmondanám hogy több az órabéred mint a legtöbb dolgozónak.

az meg hogy tré a HUF az nem teljesen igaz (kezd erősödni kissé) a valutázásba nagyon nagyot lehet bukni és hogy megérje ahhoz nagy kezdőtőke kell

2015. febr. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
30,40,50,60 éves emberek keresik a kérdésedre a választ több kevesebb sikerrel, némelyikük már elég régóta :-)
2015. febr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

"Gondolkodtam még a valután de most mind drága mert tré a forint"


Ebből a megnyilvánulásodból is meglátszik hogy mennyire fingod nincs a pénz világából. Amivel nincs is baj 16 évesen, csak ne okoskodj olyanról amihez nem értesz. Jó lesz neked a diákmunka is.

2015. febr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!