Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » PayPal pénz visszatérítés...

PayPal pénz visszatérítés ügyében hova forduljak?

Figyelt kérdés

Kéne már az a pénz ! Összeakadtam egy csalóval az EBay-en, jelentettem a PayPalnak január végén. Jött egy e-mail február elején hogy kérnek 5 munkanapot a teljes elintézéshez. "We have concluded our investigation into your case and have decided in your favor. We were able to recover $29.99 AUD and this amount has been credited to

you. Please allow five business days for this adjustment to be posted." Ma már február 11 van, e-mail nem jött.

Hol keressem a számlámon ?



2015. febr. 11. 18:58
 1/7 A kérdező kommentje:

A Resolution Centerben megtaláltam, itt már 7 napról van szó...

"Status


Your claim has been resolved and you'll receive a $29.99 AUD refund.


What happens next


Please allow up to 7 days for the refund to appear in your account. Once the refund is complete, the case will be closed."

2015. febr. 11. 19:08
 2/7 anonim ***** válasza:
Sehova ne fordulj. A pénznek azon a bankszámlán kell feltűnnie, amihez a tranzakció lebonyolításánál használat kártya csatolva van. Ez a pénz forintban fog megjelenni. Az átfutási idő annyi, amennyi ideig zárolás alatt volt az összeg a termék kifizetése után. Néhány munkanap.
2015. febr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A pénz még mindig nem jött meg !!! Az eset lezárva (closed).

HOGYAN FOGOM VALAHA MEGKAPNI ?

Előbb az paypal számlámon kéne lennie, de nincs. Az utolsó levél a PayPaltól február 1-én volt !

2015. febr. 19. 14:21
 4/7 anonim ***** válasza:

"Előbb az paypal számlámon kéne lennie, de nincs"


Ez csak akkor igaz, ha a fizetés a Paypal egyenlegedből történt. De ha kártyás vásárlás volt, akkor a visszatérített nem az accountban jelenik meg, hanem a kártyához tartozó bankszámlán.

2015. febr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A kártyához tartozó bankszámlának nem kéne SMS-t küldenie a pénz érkezésekor ? Mint amikor a levonáskor történt ?

Technikai ok miatt most nem tudom megnézni az egyenlegem...

SMS nem jött, és a szolgálatatás meg van rendelve.

2015. febr. 19. 18:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt csak te tudod, milyen SMS értesítést igényeltél. Ugyanis lehet hogy neked csak terhelésről van értesítés, és a jóváírásról nem. Illetve az se mindegy, melyik számlához van beállítva az SMS értesítés. Mert lehet, hogy van folyószámlád, ahhoz van, de van internetkártyához tartozó számlád is (mint nekem) és ahhoz meg pont nincs beállítva értesítés....
2015. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Darrius16 válasza:

Nekem tudnátok segíteni?

PayPal-en hozzáadtam a MasterCardom a fiókhoz. Ezt követően vásárolni akartam,de nem volt pénzt a PayPal-en, ezért a MasterCard-ról vonta le az összeket, majd a vásárlást követően meggondoltam magam és megszakítottam az utalást. Kaptam emailben értesítést hogy a pénzt visszautalják.

Tehát a kérdésem az lenne, hogy a pénz a MasterCard-ra érkezik vagy a PayPal-re ? Illetve ha közbe törölném a PayPal fiókomat attól függetlenül a pénz átutalásra kerülne a saját bankszámlámra?

2016. jún. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!