Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik nyitott részvénytársasá...

Melyik nyitott részvénytársaságba érdemes betenni pénzt és mennyit?

Figyelt kérdés
Nem igazán vagyok képben az ilyen dolgokkal, de már páran mondták nekem, hogy ilyesmibe kéne befektetni pénzt, aki tud ebben segíteni, annak megköszönném!

2015. febr. 17. 00:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyógyszer.Bayer,Teva.
2015. febr. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Nem igazán vagyok képben az ilyen dolgokkal, de már páran mondták nekem, hogy ilyesmibe kéne befektetni pénzt"


Azért ez aggasztó. Egyébként minden befektető erre a kérdésre keresi a választ. Ezen kívül számos más kérdés is felmerül: Milyen összeg? Milyen időtáv? Milyen kockázatvállalási hajlandóság mellett? Hazai vagy külföldi befektetés? Hogyan diverzifikálod majd a kockázatot?


Sajna ez nem bankbetét, itt el is fogyhat a tőkéd ha rossz döntéseket hozol. A kockázattal arányosan ezért realizálhatsz nagyobb hozamot is a bankbetétnél. Szerintem olvass utána, és csak utána tőzsdézz.

2015. jún. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!