Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Baj, ha nem jelentkeztem a...

Baj, ha nem jelentkeztem a munkanélküli központban előírt időpontra?

Figyelt kérdés
Február 9-én kellett volna jelentkeznem,de nem néztem meg a kis könyvemet és kicsúsztam az időből.A munkanélkülim lejárt,semmit nem kapok a tanácstól sem,a tb-met az önkormányzat fizeti.Ilyenkor mi a teendő?

2015. febr. 18. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem baj lehet igen, mert nem vagy együttműködő és a későbbiek során ha kaphatnál valamilyen segítséget az államtól, önkormányzattól, akkor elutasíthatnak, illetve ha tartósan munkanélküli vagy és kapnál valahol munkát, akkor nem vehetnek igénybe adókedvezményeket utánad.

Szerintem ha van rá lehetőséged menj be és mondd el, hogy figyelmetlen voltál és elnézted a dátumot. De régen ez úgy volt, azt hiszem egy hetes csúszáson túl, hogy ilyenkor meg kellett indokolni miért nem jelentél meg időben.

2015. febr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem, de esetleg nem lesz tb-d!
2015. febr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elmentem délután és nem volt semmi probléma,nagyon kedvesek voltak hozzám.
2015. febr. 18. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!