Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki már vásárolt a vaterán....

Valaki már vásárolt a vaterán. Mik a tapasztalatok. Szoktál erőre utalni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 19. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Igen, lehet előre utalni. Pont azért találték ki a visszajelzések készítését, hogy láthasd, mennyire megbízható az eladó. Ezzel szemben az OLX-en nincs ilyen, ott csak személyesen szabad vásárolni.
2015. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Én soha nem utalok előre, szoktam írni az eladónak, hogy küldje utánvéttel és van amikor belemegy.
2015. febr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kis összeget utalok és eladóként is kis összegnél szoktam utalást kérni (nem vagyok pesti így nem evidens hogy összefutunk a Blahán vagy a Nyugatinál!). Nagyobb összegnél a jófogással lehet küldeni az is 1900 Ft míg az utánvét is minimum annyi. Ha a vevő meg mégsem kéri, nem kell semmit feladóként fizetnem és nem bukom a feladás és visszaút díját, max utazott pár napot a csomagom.
2015. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A vaterán mindig előre utalunk!


Ha előre utalás van megadva, és a vevő mégis utánvétért könyörög, már nyomom is neki a negatívot, ha 10 napon belül nincs a vételár a számlámon!


Egyébként ki terjeszti az hülyeséget, hogy olx-en nem szabad előre utalni?!

2015. febr. 20. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
OLXen nincs értékelés, ezért nem mert ott senki utalni. Nyilván egy sok értékeléses Vaterás eladó nem fog átverni.
2015. febr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Épp karácsonykor volt belőle probléma, hogy kamu értékeléseket csinált magának. És úgy vert át valaki olyan embereket akik előre utaltak.
2015. febr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!