Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Vaterán eladtam egy...

SEGÍTSÉG! Vaterán eladtam egy értintőpanelt, de a postán betörött, a vevő rendőrséggel fenyegetőzik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vaterán eladtam 5000Ft értékben, ha elmegy rendőrségre, akkor ott mit fognak csinálni? NEm fogják érdekelni, vagy nekem bajom lessz belőle?

2015. febr. 19. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem csomagoltad be biztonságosan és ez valóban előfordulhatott, akkor kérd vissza postán, majd postafordultával küldd vagy utald vissza neki a vételárat + postaköltségeket. Ha ez nem fordulhatott elő és a "vevő" simliskedik, akkor Őneki kellett volna azonnal reklamálnia a postásnál vagy személyesen a helyi postahivatalnál és jegyzőkönyvet felvetetni. A továbbiakban meg legyél körültekintőbb. A Rendőrség nem fog nyomozni.
2015. febr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az áru sérülése a nem gondos csomagolás eredménye. Ilyen esetben vissza kellene adni a pénzt a vevőnek.
2015. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! De akkor merjem nyugodtan visszakérni a terméket? Küldött képet hogy törött
2015. febr. 19. 20:14
 4/12 A kérdező kommentje:
Illetve mi van ha nem adom vissza? hisz az vevő már negatív értékelést leadta, akkor már úgynézve megelégedett a helyzettel.
2015. febr. 19. 20:21
 5/12 Koplárovics Béci ***** válasza:

"De akkor merjem nyugodtan visszakérni a terméket? Küldött képet hogy törött"


Valamiért kellett neki egy kijelző... Jó eséllyel azért, mert az eredetije eltörött... Kombinálj, légy gyanakvó, sajnos a mai világ ilyen.

Igen: kérd vissza. És még így is van esélye, hogy nem azt küldi, amit te küldtél.

2015. febr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hat tudom erre is gondoltam, de esetleg arra is hogy mar nem kellet neki valahol mashol olcsobban megvette es ezt betorte hogy visszakapja a penzet.. De 5000ft al foglalkozni fognak a rendorsegen ha esetleg oda menne?(bocsanat az ekezetek hianyaert)
2015. febr. 19. 20:51
 7/12 anonim ***** válasza:

Először is tudnunk kellene, hogyan volt becsomagolva...


Egyébként a rendőrség nem fog foglalkozni 1 db 5000 Ft-os üggyel!

2015. febr. 20. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ugyanúgy néz ki, mint a gyári?

olyan nem lehet, hogy ő most használja az újat, és a régi, saját törött darabját fotózta le, és azon túl, hogy lett neki egy új, még 5000 ft hasznot is akar magának?

2015. febr. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát lehet, de a lényeg hogyha rendőrségre elmegy akkor nem fognak vele foglalkozni?
2015. febr. 20. 21:25
 10/12 anonim ***** válasza:

Becsomagoltad rendesen?

Akkor nem kell izgulnod, meg az 5 000 ft miatt sem!

Ebből nem lesz semmi!

2015. febr. 21. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!