Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Havi 20-30 ezer Forint marad...

Havi 20-30 ezer Forint marad a fizetésemből, amit szabadon felhasználhatok. Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Otthon gyűjtögetni nem akarom. Banki megtakarítás is keveset kamatozik. Mibe érdemes befektetni? Az se baj, ha magas a kockázat.
2015. febr. 21. 09:13
 1/9 anonim válasza:
Nyiss egy bankszámlát,és gyűjts olyan dologra amit már régóta szeretnél
2015. febr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ilyen kevés pénzzel nem lehet sokat szakítani. Maradjon a bank az a biztos!

Amikor szar helyzetben leszel jobb lesz ami van mint ami nincs.

2015. febr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

#1


Minek ehhez egy új bankszámlát nyitni, fizetni, hogy utalhass róla, számlavezetési díjat fizetni, stb.


egyszerűbb a saját számláján tartani és nem hozzányúlni.



mit lehet vele kezdeni?


Pl weboldalt már a feléből lehet indítani, kis hozzáértéssel!

2015. febr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Mibe érdemes befektetni?"

Tanulásba.

2015. febr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Arra én is gondoltam, hogy elvégzek egy iskolát, csak azt nem tudom, hogy mit?! Minek van ma jövője? 26 éves, inkább humán beállítottságú srác vagyok. Érettségim van.
2015. febr. 22. 16:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, hogy mit, tanulj nyelvet!
2015. febr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tanulj nyelvet, internet tele van ingyenes nyelvleckekkel. A penzt meg gyujtsd szepen egy bankszamlara.
2015. febr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Így van, a nyelvtanárok totál pénzkidobás! Sőt, igazából ennyi erővel bezárhat a műegyetem is, amióta az MIT feltette a tananyagát ingyen a netre! Nem? Nem.
2015. febr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolso, nem mindig penzkidobas a tanar, de ha keves penzed van, azt nem tanarra erdemes kolteni, egyetlen esszeru ut az autodidaktizmus, foleg nyelv eseten.
2015. febr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!