Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem egy árut a vaterárol...

Rendeltem egy árut a vaterárol. Mi a tehendő?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy árut meg minden.Kijött a posta nem tudtam kifizetni.Mondták hogy 10napig tárolják.Gondoltam magamban holnap lesz pénzem és kiváltom.Ki is váltottam volna ha nem olvastam volna utánna jobban a neten,hogy egy kamu az egész készülék,egy kinai vacak.Persze nem váltottam ki,viszaviték.

Azt mondta fizesek neki 2500ft t,mert enyi kárt szenvedett azal hogy nem vettem át.Azt mondta ha nem fizetek fejelent.

Ugy vélem hogy a rendörség ennél komolyabb ügyeket is lezár.2500ft ért mit kaphatok?


.Gondolom én bemegy a rendőrségre és jol kiröhögik.

Meg rádásul tőrvénytelen is mint utolag kiderült.

Kell aggodnom?


2015. febr. 25. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

tehendő xD ez lesz a kedvenc szavam

szerintem komolytalan, el se fog menni a rendőrségre 2500 Ft miatt, csak ijeszteget

de azért utánaolvashattál volna az előtt is, hogy megvetted tőle

2015. febr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na, miért nem postázok utánvéttel? Ezért :-)


Gondolom a negatívot már megkaptad érte.

Licites dolog volt? Mert ha igen, a polgárjogi törvény szerint köteles vagy átvenni.

Kínából rendelte a nevedre?

Akkor meg úgy kell neki!

2015. febr. 26. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!