Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Találtam egy oldalt, ahol...

Találtam egy oldalt, ahol sms-ért cserébe küldenek napi 4 tippmix tippet. Érdemes kiprobálni?

Figyelt kérdés
Végülis nem nagy összegről van szó.200 ft-ot vonnak le és ezért cserébe küldenek 4 tippet naponta.Nézegettem az oldalt,és akik kérték a tippet,beküldték a nyertes szelvényeiket,névvel mindennel.Szóval nem hiszem,hogy kamu.a kérdés az,hogy mennyire működnek a tippek.2 -es odds körüli tippeket küldenek.
2015. márc. 2. 15:58
 1/8 TamásTóth ***** válasza:

Figyelj kérdező, a tippmix alapvetően szerencsjáték, tehát nincs olyan stratégia, ami hosszútávon jövedelmező lenne. (Az arbitrázson kivül, de arra figyelnek)


Ezért tök mindegy milyen tippeket adnak, te hosszútávon nem fogsz vele nyerni.


És gondolj bele, ha te tudnál hosszú távon nyerni tippekkel, akkor nem te magad csinálnád óriási pénzekkel, ahelyett, hogy 200 ft-os sms-ekért eladod a "tippeidet"?

2015. márc. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igen erre én is gondoltam.:)Ha valaki annyira nyereséges,akkor miért árulja 200-ft-ért?
2015. márc. 2. 18:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert ilyen hármas ötös szorzót a hülye is össze tud rakni és vagy jön vagy nem. Szarásig van a net inygenes tippekkel és elemzéssel, pl.:

[link]

NBSRhxaiqFfs

2015. márc. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez a második, sry

[link]

2015. márc. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy bejön vagy nem! Gondolom a Janiékat találtad meg. Ha igen akkor tudni kell,hogy elég sok pénzt csinált a srác sport fogadáson( egész konkrétan ebből él). Nem fogják neked megváltani a világot de időt spórohatsz magadnak, esetleg olyan meccsre hívják fel a figyelmedet amin saját magad átsiklottál!
2015. márc. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ma 11:06


Nem tudom hogyan hívják a srácot,de nagyon jó eredményei vannak.Egy próbát megér a dolog szerintem.200 ft nem sok,plusz naponta 500-1000 ft-ot játszanék meg.

2015. márc. 3. 08:59
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja és szokott a facebook oldalán ingyen tippeket is kitenni,általában azok is bejönnek neki.
2015. márc. 3. 09:02
 8/8 anonim ***** válasza:

"akik kérték a tippet,beküldték a nyertes szelvényeiket,névvel mindennel"

Persze, nyilván, akik buktak a tippekkel, azok nem küldték be a bukó szelvényeiket, de ha mégis, 100%, hogy nem tennék ki, sőt, lehet, hogy még tiltanák is a tagot.


Persze, 200 Ft nem nagy pénz, meg ha egy ezresért megteszed, és elmegy, az sem...


"Ja és szokott a facebook oldalán ingyen tippeket is kitenni,általában azok is bejönnek neki."

Ez így megint nem mond semmit. Készíts róla pár hétig statisztikát, hogy az ingyenes tippjei milyen arányban jönnek be, mennyi befektetéssel mennyi pénzt lehet belőle csinálni, és meglátod, hogy érdemes-e. A látszat sokszor csal. Az ember csak arra figyel, hogy jé, ez a tipp is bejött, meg tegnap is volt olyan tippje, ami nyert, de hogy mellette hány nyer, és hogy összességében megéri-e, arra már kevesebben figyelnek fel.

(Vigyázz, sokan azt csinálják, hogy csak akkor hagynak kint egy tippet, ha bejön.)


Én azért kicsit furcsállom, hogy ha valakinek olyan jó tippjei vannak, akkor miért az SMS-pénzekre hajt?

2015. márc. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!