Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ezt az oldalt találtam. Elég...

Ezt az oldalt találtam. Elég szimpatikus. De mit szoltok ti hozzá érdemes kiprobálni?

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 12. 00:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

10 nap alatt nem lehet 10 kilót fogyni, egyrészt képtelenség, másrészt eléggé egészségtelen is lenne.

Egyébként meg mozgás nélkül és a nasik elhagyása nélkül még a csodaszerek sem segítenek.

2010. okt. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ugye ezt te sem gondoltad komolyan?
2010. okt. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már gyerekeke! Hiszen tényleg lehet fogyni evvel!!

JAPANESE WAKAME Extra intenzív Kúra 16 kiló feletti fogyáshoz - 29.590 Ft (kód. HI209/CE5)

Majdnem 30.000 forintot kidobok,és rájövök nagyon hamar,hogy a pénztárcám hihetetlen gyorsasággal fogyott..Majd én is elkezdek fogyni hiszen nem lesz mit ennem csak a kapszulát..A kaja pénzt elköltöttem rá:)

Drága kérdező! Ha te ezt elhiszed és belevágsz akkor meg is érdemled,hogy ennyit bukj..

2010. okt. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
legszívesebben most jelenteném a fogyasztóvédelemnek (milyen irónikus :D) ezt az oldalt.
2010. okt. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
inkább vegyél valami mást rajta, aminek hasznát veszed, és tényleg ne maradjon pénzed kajára. Hát lehet szar lesz, de garantált fogyás.
2010. okt. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"...mindenki úgy látja, hogy 20 évvel megfiatalodtam, csodálatos" Veronique S. 31 éves Háztartásbeli Családanya


Hát ez tényleg fantasztikus lehet! Hirtelen lefogyni sok-sok kilót erőfeszítés nélkül, miközben a narancsbőr is elmúlik magától, és néhány hét alatt a 31 éves Háztartásbeli Családanya (ez biztosan a végzettsége lehet :D) 11 éves süldőlánynak néz ki! Szenzációs!


Szerintem bátran használd, de csak ha legalább 40 éves vagy. Ha mondjuk csak 20, akkor óvatosan, mert a végén mehetsz vissza a pelusba:D

2010. okt. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A megszokott reklam szovegek, nevetseges!

Ha leis fogysz, akkor is az ideg tarsul hozza, mivel a vitaminok eltavoznak a szervezetedbol es lefogsz gyengulni, s kozben rafogsz jonni arra, hogy kidobott penz, igy aztan megteremtetted a 'stresszt", es ez fog fogyasztani, de rendesen!

En tul vagyok a 40-en, de sosem biztam ezekben a bovli szerekben, mivel veszelyesek. Nincs annyi tengeri alga, mint annyi termekben ez olvashato manapsag, ugyanis minden fogyaszto kapszulaba jut belole, de a kozmetikai szerekbe is!

Valtoztasd meg az etkezesi szokasodat es mozogj rendszeresen, egyel kevesebbet, de tobbszor es egeszsegesen es lehetoleg a termeszetes alapanyagu eteleket keresd.

En pl. a magyar, mezeizsurlot es a csalan teat szoktam szeretettel fogyasztani, mivel nagyon jo vizhajto hatasa is van, ami segit akkor, amikor fogyani szeretnenk, igy ezzel kezdem a napomat.

Ne dolj be mindennek, ami nem magyar, inkabb bizzal a magyar termekekben, amit ismersz is, es latsz is, s nem utolso sorban meg olcsobb is!

2010. okt. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A hülyék adója.

Válassz más "sztárdiétát", azzal sem fogsz fogyni, de legalább ingyen van.


Szerinted ha lennének csodaszerek és csodamódszerek, lenne kövér ember a világon? És nézz körül, mennyi van...

2010. okt. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező vagy vagy inkább reklámozó? Szerintem ezt a hülyeséget te árulod és gondoltad hogy itt majd jó reklámot csinálsz a sz@rnak....
2010. okt. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Utolso te nagyon beteg lehetsz... Utánna szerettem volna járni hogy mit gondoltok rola,mivel nekem elég szimpatikusna néz ki,de ezek után BIZTOS NEM PRÓBÁLOM KI !!!

Köszi nektek a hasznos infókkal

2010. okt. 13. 00:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!