Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Skrill számlához tartozó...

Skrill számlához tartozó kártya. Kártyához tartozó információk. (lent) Tuđjâtok ôket?

Figyelt kérdés

Ha megrendelem a (számlához rendelhető) MasterCard kártyát, akkor amint megérkezik a lakcímre, ugyanabban a borítékban lesz a kártya is, meg valami "tájékoztató levél"-féle arról, hogy hogyan tudom majd használni?

Azaz:


- hova kell kattintani a Skrill számlám online fiókjában, ahol aktiválható a kártya (mint ahogy minden más kártya is csak aktiválás után kezd működni),

- hogyan lesz egyáltalán PIN kódja, amit ugye vásárláskor is be kell pötyögni (a Skrill weboldalon nemigazán találtam a PIN kódra utalást, pedig az olyan fontos a kártyához, mint a fémcsík az "új" ezerforintoson,

- és persze ha meg akarom változtatni a gyári PIN kódot valami nekem egyedibbre, azt is hogyan tehetem meg,

- illetve mivel ki van emelve a kártyaszabályzat oldalán az a mondat is, hogy "a Skrill kártya nem hitel- vagy bankkártya", ezért azon kívül, hogy >tárolhatok rajta pénzt (önmagában erre még kártya nélkül is alkalmas maga a számla, hiszen utalni lehet rá is meg róla is), meg odaadhatom a pénztárosnak a kártyát vásárláskor, hogy azzal fizessek (amire viszont alkalmas akármelyik kártya, a nem dombornyomott is)<, mindezeken kívül... Alkalmas-E az Interneten történő fizetéshez is?


Mindezekre légyszi próbáljon olyan is válaszolni, aki szintén rendelkezik Skrill számlával (és esetleg olyan kártyával is), és emiatt szintén tudja ezeket a nem utolsó tudnivalókat. Köszönöm.



2015. márc. 4. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

" hogyan lesz egyáltalán PIN kódja, amit ugye vásárláskor is be kell pötyögni"


Netes vásárlás esetén nem kell pin kód.


Amúgy már nem emlékszem hogyan juttatják el, neten vagy postán. A kártyát nyilván postán. ;-)


Van ilyen kártyám, de már sok éve használtam utoljára, viszont nekem nem volt ennyi kérdésem mert a skrill oldalán minden le van írva szépen...

2015. márc. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi :)

igen, tudom jól, hogy a nethez nem a pinkód kell, hanem a kártyaszám és a CVV/CVC/CVV2 kód (mindegy minek nevezzük, szóval az a bizonyos 3szám ott hátul)... inkább úgy értsék a kérdést a leendő látogatók, hogy

1. egyáltalán alkalmas-e a skrillkártya a neten való fizetésre (bár kártyaszám, CVV, és MC kártyatípus alapján ugyanolyan mint akármelyik MC kártya, viszont azt is írja az Első által is említett oldal, hogy ez a kártya nem bankkártya), és

2. hogyan kapom meg a pin kódot (ami akkor viszont nagyon is kell, ha a boltban fizetnék vele a pénztárnál)

2015. márc. 4. 11:32
 3/10 anonim ***** válasza:

1. abszolút alkalmas bolti és internetes vásárlásra mindenhol, ahol Mastercardot elfogadnak.


2. postán kapod a pin kódot egy külön borítékban egy papírlapon, ahol le kell kaparni egy részt és alatta van a pin kód.

2015. márc. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Már csak azt áruld el, hogy minek neked ilyen kártya? Régen volt értelme, mert Ryanairnél foglalási díj nélkül lehetett vele repülőjegyet vásárolni egy időben. De ez már rég nincs. Most mire jó neked? A feltöltésnél valami 4-5% jutalékot levon.

Bármelyik bankban vezetett folyószámla és hozzá tartozó kártyával jobban járnál.

2015. márc. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sportfogadás, póker, szerencsejáték bitcoin -ezekből származó bevételek adómentes megszerzésére jó, de még van pár lehetőség amit kihagytam :D
2015. márc. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5-ös válaszolt a 4-esnek, ez szép volt, én se tudtam volna jobban xddd

az pedig csak az én dolgom, hogy azzal a pénzzel mit kezdek, ami nekem van, én se kérdezem meg mástól, hogy ő mit csinál vele, mert a magánügye.

2015. márc. 4. 20:38
 7/10 anonim ***** válasza:

5ös vagyok, köszi.

Szerintem a 4es csak nincs képbe az ilyen dolgokkal kapcsolatban ;)

2015. márc. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Így van, csak nem voltam képben, de köszi a felvilágosítást. :)

Réges régen online fogadást csináltam, de akkoriban még simán kifizették normál számlára.

Skrill és neteller nekem csak repülőjegy foglalások miatt volt. És bár tudtam, hogy mindkettővel fizethetnék a teszkóban is, de nem láttam értelmét pénzt tölteni rá, jutalékot fizetni és utána úgy fizetni vele. De ha közvetlen arra megy pl. póker vagy fogadás nyereménye és utána onnan el tudod költeni a pénzt, így már összeállt a kép, hogy mire lehet még jó. :)


na bocs, hogy ide offoltam és tényleg köszi a felvilágosítást, mindig tanul az ember, még akár itt a gyk-n is lehet okosodni

2015. márc. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szivesen :DD
2015. márc. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
így igaz, mindig tanulunk újat :))
2015. márc. 5. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!