Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Késik az utolsó ápolási díj...

Késik az utolsó ápolási díj kifizetése, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Méltányossági ápolási díjban részesültem, de február végével megszűnt az új szabályozások miatt, mikor megítélték (januárban kaptam határozatot a megítélésről és a megszüntetésről egyaránt)telefonon megérdeklődtem, az életunt és nem segítőkész ügyintéző azt mondja, az utolsó(februári) díj kifizetése utólag történik, március ötödik napjáig. Ugye minden hónapban ötödikéig kell hogy megjöjjön a posta, mivel postai úton kaptam. Eddig nem volt gond, már második kézhez kaptam. De még mindig semmi, hatodika van. Ha jövő hétfőn se kapom meg, mi a teendő? Kihez lehet ezzel fordulni, tényleg nekem kell szaladgálni az utolsó összegért ami a lehető legkisebb is?

Köszönöm ha elolvastad és érdemlegest választ tudsz adni! Szép napot.



2015. márc. 6. 14:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!